A.Le Coq Sport spordimaja

Ilusa spordi maja. Treeningutest võistluste ja kontsertideni.

2006. aastal valminud spordihoone, mis tänu A.Le Coqi toetusele kannab nime A. Le Coq SPORT spordimaja.

PERIOODIL 01.04 – 31.08.2021  on A.LE COQ SPORT SPORDIMAJA kasutusel TARTU VAKTSINEERIMISKESKUSENA. Keskuse tööd koordineerib Tartu Ülikooli Kliinikum.

Tartu vaktsineerimiskeskus ootab teid kogu suve vältel etteregistreerimiseta vaktsineerima, et ka sügisel suuremaid piiranguid vältida ning lähedastega koos olla.

🩹Vaktsineerimiskeskusesse on oodatud kõik alates 12. eluaastast. Vaktsineerimisel kasutatakse Pfizeri vaktsiini, mille teine doos manustatakse 6 nädala pärast.

📌Endiselt säilib võimalus oma aeg ette registreerida ning vaktsiini valida, kui registreerite oma aja digiregistratuuris või telefonidel 1247 ja 731 7200.

📅
Tartu vaktsineerimiskeskus on avatud kalendris märgitud kuupäevadel kell 10-18 aadressil Ihaste tee 7.

Spordihoonest: 

A. Le Coq Spordimajas on kolm universaalset harjutusväljakut, millest kaks on tavatingimustes pallimängijate ning sulgpallurite ning üks iluvõimlejate käsutuses. Võistlusteks avatavad tribüünid võimaldavad võistlusi jälgida rohkem kui 2000 pealtvaatajal. Lisaks on spordihoones veel võimlemissaal, balletisaal, harjutussaal judoklubidele ning jõusaalid, saunad ja massaazikabinetid.

Spordimajas saab korraldada suurejoonelisi etendusi, kontserte, võimlemise-ja tantsupidusid, ettevõtete üritusi ja muud koosviibimisi või lihtsalt toredalt ja sportlikult aega veeta.

Spordimajas on avatud ka kohvik.