Saalid


Jooksurada

Jooksuraja ringi pikkus 193 m ja sprindirada maksimaalselt 83 meetrit.

I korruse jõusaal
II korruse jõusaal

II korruse jõusaal on ainulaadne õhksurvel töötavate seadmetega jõusaal.

Kolmeks jaotatav pallimängusaal

Saale on omavahel võimalik eraldada kardinatega kolmeks täismõõtmeliseks pallisaaliks. II ja III saali eraldab helikindel kardin.

I saal (mõõdud 35,5 x 19 m)– kasutatakse põhiliselt sulgpalli treeninguteks (5-l platsil), kuid võimalus on kasutada korv- ja võrkpalli treeninguteks. Põrandal on nii korv-, võrk- kui ka sulgpalli jooned. Kogu saali põrandat katab Kanada suhkruvahtrast parkett.

II saal (mõõdud 35,5 x 19 m)– kasutatakse põhiliselt korv- ja võrkpalli treeninguteks. Põrandal on nii korv- ja võrkpalli jooned (võrkpalli treeninguid võimalus läbi viia ka kahel platsil korraga)

III saal (mõõdud 35,5 x17 m)– kasutatakse põhiliselt iluvõimlemiseks. ½ põrandast katab eemaldatav spetsiaalne võimlemispõrand. Põrandal on nii korv- ja võrkpalli jooned.

I, II ja III saalis on olemas spordiinventar – teisaldatavad korvpalli korvid ja 4 laekorvi, võrkpalli postid ja – võrgud treeninguteks, sulgpalli postid ja võrgud. Saalides on valgus treeniguteks 500 luksi.

Kaheks jaotatav judosaal

Kaheks jaotatav judosaal (kogu pindalaga 398,4 m2), kus saab tegeleda erinevate kahevõitlusaladega nt judo, maadlus, karate ja mitmed erinevad võitluskunstid. Vajadusel saab kasutada ka pallimängudeks ja võimlemiseks. Saalis on olemas võimendus ja kõlarid, raadiomikrofon ja CD mängija.

Väike võimlemissaal

Väike võimlemissaal (105,6 m2), saalis on vaipkate, peeglid ja stanged.

Balletisaal

Balletisaal (44,8 m2), saalis on vaipkate, peeglid ja stanged.