Tartu laululava kutsub sel suvel osa saama mitmekesisest kultuuriprogrammist. Sündmusterohke hooaeg pakub mitmeid kontserte ja kultuuriüritusi, mis on suurepäraseks võimaluseks nautimaks kvaliteetaega pere ja sõpradega.

Teisipäeval, 6.juunil toimub Tartu laululaval Tartu XI Võimlemispidu “Imedemaa”. See unikaalne sündmus toob üle Eesti kokku erinevas vanuses võimlemisrühmad, kes astuvad üles säravate etteastetega. Oodatakse rohkelt pealtvaatajaid, saamaks osa sellest imelisest õhtust, kus liikumine ja koostegemine sulanduvad ühte.

17. juunil toimub Tähvere puhkepargis ja Tartu laululaval liikumisaasta tähistamiseks suur perepäev “Tartu liigub”. Liikumisele pühendatud päeva jooksul saab tutvuda värskenduse saanud puhkepargiga, põnevust loovad spordiklubid ja batuudipark. Kell 12 päeval avatakse Tähtvere puhkepargis üks Eesti suurimaid välijõulinnakuid, kus jagub tegevust kõigile alates mudilastest ja lõpetades eakatega. Liikumise vahepeale saavad laululava kõrval oma oskused proovile panna noored DJ-d ja räpparid. Võistlusel žürii poolt valitud parimad pääsevad juba samal õhtul suurel laval publikule esinema. Perepäeva lõpetab Tartu laululaval toimuv Summer Start kontsert, mis toob Tartu laululavale sellised rahvusvahelised artistid nagu Brennan Heart ja Italobrothers. See on suurepärane võimalus kogeda rahvusvahelisel tasemel muusikasündmust Tartu laululava unustamatus atmosfääris.

WRC Rally Estonia ametlik kontsert “Kuum tuur” toimub sel aastal samuti just Tartu laululaval, ning ühise kontsertprogrammiga tulevad lavale 5miinust ja Nublu. Kontsert saab toimuma reedel, 21.juulil algusega kell 19.30.

Lisaks rikastavad laululava suvist kultuuriprogrammi 6. juulil toimuv “Mati Nuude 80” kontsert, kus Mati Nuude poolt tuntuks lauldud laule esitavad Ivo Linna, Kalle Sepp, Koit Toome, Juss Haasma ja ansambel Apelsin. Samuti rahva poolt armastatud ansambel FIX tähistab tänavu oma 55.juubelit ning 13. augustil saab just nende lauludele Tartu laululaval kaasa laulda.

Meelelahutuslikud õhtud toimuvad ka 10.juunil, mil antakse suvele avalöök ning siis saab laval näha Terminaatorit ning teisi Eesti artiste ja 26.augustil pannakse suvelõpupeoga vägev punkt suvistele üritustele ja laululaval saab näha rahva poolt armastatud 2 Quick Starti ja teisi Eesti artiste.

Lisainformatsiooni ürituste kohta ning täpne kultuuriprogramm on leitav www.tartusport.ee lehel.

Ootame teid kõiki osa saama sellest erilisest suvest Tartu laululaval!