14.septembril alustatakse töödega Tähtvere spordipargi uue välijõulinnaku ehitamisel. Riigihanke võitis Lars Laj Eesti OÜ, kellega on nüüdseks allkirjastatud ka ehituse töövõtuleping.

Ehituse perioodil on piiratud olemasoleva jõulinnaku kasutus. Mõneks ajaks jäävad veel kasutamiseks avatuks välitrenažöörid, kaks Lappset elementi ja tasakaaluliinide ala. Veel mõnda aega saab kasutada ronimisseina. Osaliselt on piiratud ka ovaali kasutamine päevasel ajal seoses ehitusmasinate liikumisega objektile. Õhtuti on ovaal taas kasutamiseks avatud kõigile sportijatele. “Oleksime väga tänulikud, kui kõik spordipargi kasutajad jälgiksid ehitusobjektile pandud piirdeaedu ning läbikäiku ning kasutamist piiravaid märgitusi” ütles Tähtvere puhkepargi teenindusjuht Auli Solo. “Eelkõige on see ülioluline ohutuse seisukohalt, aga ka ehitustööde võimalikult sujuval toimimisel” jätkas Solo.

Ehitustööde lõpptähtaeg on juulis 2023, mil uus välijõulinnak peaks olema kõigile Tähtvere spordipargi külastajatele kasutamiseks avatud.

Kontakt: 
Auli Solo
Tartu Sport
Tel. 518 5434
e-mail: auli.solo@tartusport.ee