Septembrikuus kehtib sooduskampaania SA Tartu Sport jõusaalides

Peale ilusat suve alustavad palju spordiklubid taas treeningutega siseruumides ning nii noored kui täiskasvanud seavad oma sammud taas jõusaalidesse. SA Tartu Sport pakub oma olemasolevatele ja uutele klientidele võimalust soetada kampaania „Sõbraga koos“ raames eriti soodsad 20x külastuskaardid.

SA Tartu Sport haldab Tartu linna spordihooneid ja – staadione ning omab 4 jõusaali, mis asuvad A.Le Coq Sport spordimajas, Tamme staadionil ja Turu tn 8 spordihoones. „Ootame nii oma häid olemasolevaid kliente kui ka uusi spordisõpru jõusaalidesse ning suunasime oma uue kampaania just koostulemisele ehk septembrikuus aset leidva kampaania ajal on võimalik soetada soodustingimustel 20 x külastuskaart meie jõusaalidesse ning võtta hea sõber või kaaslane tasuta kaasa“ rääkis SA Tartu Sport juhataja Eve Lill. „Seltsis on ju ikka segasem. Kui koos sõbraga jagada kulud pooleks siis tuleks kasutuskorra hind vaid 75 senti, seega tasub kindlasti leida sõber kellega koos jõusaali tulla“ soovitas Eve Lill. „Meie jõusaalid on privaatsed ja mugavad ning asuvad mitmes erinevas spordikeskuses Tartu linnas, seega on hea võimalus leida endale sobivam koht mida külastada. Meie kaardid on ristkasutatavad ning annavad võimaluse valikuks. Soodsaid hindu pakume ka kampaaniavälisel ajal ning jõusaalikülastaja saab ise määrata, et kas soovib osta kuu- või korrakaardi“ jätkas Lill.

Tartu linna spordihoonetes asuvad jõusaalid pakuvad treenimisvõimalust erineva tasemega harrastajatele. On jõusaale, mis on suunatud edasijõudnutele omades spetsiaalseid tõstekange jms vajalikku suuremate raskustega harjunud treenijatele ning on jõusaale, mis on sobilikud ka värskelt jõusaali treeningutega alustavale inimesele. Eriti suureks lemmikuks on läbi aastate olnud suruõhubaasil töötavate seadmetega jõusaal, mis annab täiesti teistlaadi jõusaali külastuse emotsiooni. Kõik jõusaalid asuvad linna spordikeskustes ja neist avanevad kaunid vaated linnale või Tamme staadioni puhul ka linna kaunimale staadionile. Jõusaalid on kaasaegse sisustusega ning sobivad ka privaatsust otsivale treenijale.

Sooduskampaania „Sõbraga koos“ kehtib SA Tartu Sport jõusaalides 01.-30.09.2018.

Kampaania reeglite kohta saab lugeda siit ning võimalusel külasta ka SA Tartu Sport Facebooki lehte, kus on ka auhinnamäng koostöös Fitlapiga.
Kaarte saab soetada spordihoonetest kohapealt.

SA Tartu Sport jõusaalid asuvad:

A.Le Coq Sport spordimaja
Ihaste tee 7
Tel. 7448400

Turu tn 8 spordihoone
Turu tn 8
Tel. 7361685

Tamme staadion
Tamme pst 1
Tel. 7448409