Igapäevaselt paljudele noortele lemmikuks sportimiskohaks kujunenud Tähtvere skatepark on aastatega amortiseerunud ja kasutajatele ohtlikuks muutunud, mistõttu läheb olemasolev skatepark lammutamisele. Lammutustöid teostatakse perioodil 18.-20.juuli.

„Skatepargi seisukord on sõna otseses mõttes iga päevaga kehvem ja võiks öelda, et olukord seal on kasutajatele väga ohtlik ning vineeri ei ole enam kuskile kinnitada, sest alustalad on mädanenud” sõnas Tähtvere puhkepargi teenindusjuht Auli Solo. “Loodetavasti saame juba sel sügisel alustada uue betoonist skatepargi ehitusega ja kevadel 2024 saame ehk uue skatepargi juba kõigile kasutajatele avada” jätkas Solo.

Tartu linn on eraldanud betoonist skatepargi rajamiseks 822 490 eurot, millest 300 000 eurot tuleb põhieelarvest ning ülejäänud osa lisaeelarvest.

„Seni kutsume kõiki spordisõpru kasutama teisi Tähtvere puhkepargi võimalusi, sh näiteks alles maikuus avatud pumptracki rada ning muidugi saavad kõik soovijad kasutada ka siseskateparki Ilmatsalu tänaval“ viitas Auli Solo ka teistele võimalustele.

Kontakt:

Auli Solo
Tähtvere puhkepargi teenindusjuht
Tartu Sport
Tel. 5185434