SA Tartu Sport poolt hallatavad Tamme hostel ning Veski spordi-ja puhkekeskus pälvisid mõlemad majutuse broneerimise süsteemi Booking.com hinnangul WINNER 2018 tiitlid! Mõlemad majutuskohad tegid võrreldes 2017 aastaga tõusu keskmiste hinnangute osas.

Tamme hostel asub Tartus, Tamme staadioni kompleksis ning sealses majutusasutuses on 16 tuba ning 53 voodikohta. Asukoht staadionil pakub eriti suurepärast keskkonda spordilembestele inimestele, aga ka kõigile teistele, kes peavad lugu miljööväärtuslikust asukohast. Hostel sobib peatuspaigaks soodsamat hinnaklassi väärtustavatele inimestele, olgu selleks siis spordilaagrid või õpilasgrupid või tudengid.
Booking.comi süsteemis on Tamme hostel selle renoveerimise järgse avamise hetkest ehk alates aastast 2013. Aasta aastalt on võidetud klientide südameid ning ka hinnangud on aasta aastalt läinud vaid üles poole. 2018 aasta lõppes kõrge keskmise hindega 8.5 puntki 10st võimalikust. 2017 aastal oli hinnang 8.4 punkti.
Eriti kõrgelt hindavad hosteli kliendid puhtust ning klienditeenindust ning peavad üldist hinna-kvaliteedi suhet väga heaks.

Veski spordi-ja puhkekeskus on pikkade traditsioonidega majutuspaik Otepää külje all otse Kaarna järve kaldal. Majutuskohti on 77-le inimesele ning need asuvad 4 erineva suurusega majutusmajas. Asukoht Otepää külje all teeb Veskist hinnatud peatuspaiga talispordi harrastajale, sest talvepealinn Otepää asub vaid 2 km kaugusel. Igal suvel tulevad tuhanded lapsed ja noored üle Eesti, aga ka kaugemalt Veski spordi-ja puhkekeskusesse, et siin veeta toredad päevad spordi- või vabaajalaagris.
2018 aastal sai Veski spordi-ja puhkekeskuses valmis ka väliujula, mistõttu on sealne laagripaik ideaalne ujujatele, sest 25 m rajad võimaldavad harjutada nii vettehüppeid kui ka ujumist otse järvevees. 2018 a lõpus toimusid just nendel radadel ka taliujumise Eesti meistrivõistlused. Veski spordi-ja puhkekeskuse majutuse hinnad on soodsad ning sealsed sportimisvõimalused pakuvad tegevust aasta ringi. Veski kompleks on ideaalne ka mitmesuguste kokkutulekute, suve-ja talvepäevade ning muude koosviibimiste korraldamiseks.
Booking.comi süsteemis on Veski spordi-ja puhkekeskus juba aastaid ning samuti teinud aasta-aastalt paremaid tulemusi. 2018 aasta 9,2 punkti 10st võimalikust on tõepoolest ülikõrge hinnang majutusasutusele. Väga kõrgelt hinnatakse sealselt klienditeenindust ning hinna-kvaliteedi suhe on seal samuti paigas ning klientide poolt kõrgelt hinnatud.

TAMME HOSTEL
Tamme pst 1, Tartu
Tel. 7448408
tammehostel@tartusport.ee

 

VESKI SPORDI-JA PUHKEKESKUS
Pilkuse küla, Otepää vald, Valgamaa
Tel. 7663588
veski@tartusport.ee