* TURU TN 8 SPORDIHOONE

Laupäeval, 9.juunil peetakse Turu tn 8 spordihoone II ja IV saalis Tartu linna meistrivõistlusi ja 40.veteranide turniiri moodsas viievõistluses. Turu tänava spordihoones leiab aset vehklemise etapp. Osalejaid on oodata juubelile vääriliselt umbes 40 ringis.
Pealtvaatajatele on üritus tasuta.

* TAMME STAADIONI PEAAREEN

Laupäeval, kell 15 toimub Tamme staadion suur ragbi lahing. Mõõtu võtavad Eesti ja Soome ragbikoondised. Tuleb kahtlemata põnev ja võistluslik kohtumine, sest ragbi iseenesest on juba jõuline ja massiivne mäng. Tulge vaatama ja aidake Eestlased võidule!
Pealtvaatajatele tasuta.

Pühapäeval, 10.juunil toimuvad Tamme staadioni Eesti noorte karikavõistlused kergejõustikus. Võistlused avab kell 11.45 Tartu abilinnapea Madis Lepajõe.
Võistlused algavad kell 12.00 ning mõõtu võetakse väga paljudel aladel ning starti on oodata kogu Eesti noorte kergejõustiklaste paremik.
Võistlused lõpevad orienteeruvalt kell 18.00 4x 100 m teatejooksudega.
Taaskord pealtvaatajatele tasuta. Oodatakse rohkelt kaasaelajaid.

* TAMME STAADIONI KUNSTMURUVÄLJAK

Laupäeval, 9.juunil kohtuvad kunstmuruväljakul Ameerika jalgpalli võistkonnad Tartu Titans – Vinius Iron Wolves. Taaskord üks põnev võistlusmäng saab avavile kell 16.00. Pealtvaatajale tasuta.

Pühapäeval, 10.juunil kell 15.00 kohtuvad kunstmuruväljakul Tartu FC Helios Põlva FC Lootos III liiga meeskonnad.

* ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK

Laupäeval ja pühapäeval, ehk 9.-10.juunil peetakse Annelinna kunstmuruväljakul Tammeka Cup 2018 vutiturniiri.
Võistluspäevad on pikad, laupäeval veereb pall kell 8.30-19.30 ning pühapäeval kell 8.00-15.00

Pühapäeval peale Tammeka Cupi toimub lisaks ka II liiga meeskondade vaheline kohtumine, kus omavahel võtavad mõõtu Tartu FC Santos II – Tartu JK Tammeka III. Kohtumine algab kell 15.00

Kõik kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

* MART REINIKU STAADION

Reiniku kooli staadionil toimub sel nädalavahetusel ehk laupäeval ja pühapäeval Tammeka Cup 2018 jalgpalliturniir. Siin kestavad mängud laupäeval kell 8.00-21.00 ning pühapäeval kell 7.30 kuni 14.30.
Ka siin on pealtvaatamine ja kaasaelamine piletita ehk tasuta.

Nii, et tuleb väga tihe spordinädal linna spordihoonetes ja staadionitel. Tulge kaasa elama! Enamus üritusi on tasuta ning kui on ilus ilm, siis saate veeta aega mõnusalt ja sportlikult!