* A.Le Coq Sport spordimaja

Laupäeval, 11.augustil kell 10.15 toimuvad Skechers Suvejooksu raames peetavad Mr Pritt lastejooksud. Distantsi pikkus on 300 m. Jooksud toimuvad A.Le Coq Sport spordimaja kõrval asuval muruplatsil. Igale lapsele medal ning kingitus.
Jooksust saavad osa võtta lapsed kuni 12 aastani ning registreeruda saab ka kohapeal enne jooksude algust.
Kell 12 ja kell 12.10 antakse stardid nii 5 kui ka 10 km pikkustele Skechers Suvejooks 2018 kõnni- ja jooksudistantsidele. Eelregistreerimine on lõppenud, ent saab ennast kirja panna ka enne jooksude algust kohapeal.
Rohkem infot ning tulemused www.treenitus.eu

Kell 11 algavad spordihoones sees Tartu linna meistrivõistlused/VI Vladimir Baškirovi mälestusvõistlused tõstmises. Tegemist on rahvusvahelise turniiriga. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: SK Jõud Junior

* Tamme staadioni peaareen

Kell 14 algab Tamme staadionil suur jalgpallifestival. Tegevust jagub kogu perele. Kohal on Metsapere mängumaa, saab teha näomaalinguid, osaleda suures reisimängus ning vaadata UEFA Superkarika, Euroopa liiga ja Meistrite liiga trofeesid. See on ainukordne võimalus näha selliseid karikaid Tartus.
Kell 16 kohtuvad peareenil Premium liiga meeskonnad Tartu JK Tammeka – Viljandi JK Tulevik. Kui viimane kodumäng Narva Transi vastu tõi tartlastele 2:1 võidu, siis loodetavasti suudetakse ka nüüd pall vastaste väravasse saata ning võit taaskord koju tuua. Üritus on piletiga – täispilet maksab 4 eurot, pensionärid ja kuni 14 aastased lapsed pääsevad üritusele tasuta!
Korraldaja: Tartu JK Tammeka

* Tamme staadioni kunstmuruväljak

Reedel, 10.augustil kohtuvad Tamme staadioni kunstmuruväljakul Tartu FC Helios – Harju JK U-15 võistkonnad. Kohtumine algab kell 15. Pealtvaatajatele tasuta.

*Annelinna kunstmuruväljak

Laupäeval, 11.augustil kell 12 kohtuvad Annelinna staadionil Tartu FC Santos I – Tartu JK Tammeka U-15 võistkonnad

Pühapäeval, 12.augustil võtavad omavahel kell 12 algavas kohtumises mõõtu II liiga meeskonnad Tartu FC Santos II – Tallinna FC Ararat TTÜ
Kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.