A.Le Coq Sport spordimaja

Reedest pühapäevani ehk 7.-9.detsembini toimub A.Le Coq Sport spordimajas Euroopa Juunioride Karikavõistlus /Yonex Estonian Junior 2018 rahvusvaheline sulgpalliturniir.

Reedel toimuvad alagruppide mängud, laupäeval veerand-ja poolfinaalid ning pühapäeval finaalid. Kohal on 20 riigi parimad juuniorid. Pealtvaatajatele on üritus tasuta. Iga võistluspäeva õhtul loositakse välja erinevat sulgpallivarustust ning auhindu toetajatelt.
Korraldaja: Sulgpalliklubi Triiton
www.tartutriiton.ee

Pühapäeval, 9.detsembril toimub A.Le Coq sport Spordimajas võimlemisklubi Janika suur jõulukontsert. Esinevad klubi suured ja väikesed iluvõimlejad. Kontsert algab kell 18 ning pilet maksab 3 eurot täiskasvanutele.

Turu tn 8 spordihoone

Laupäeval, 8.detsembril toimub Turu tn 8 spordihoones EV 100 Tantsusportlaste esivõistlus. Tegemist on rahvusvahelise võistlustantsuturniiriga ning sel korral oodatakse tantsuplatsile üle 300 võistluspaari Eestist ja välismaalt. Võistluspäev kestab hommikul 9st kuni õhtul 21.30ni. Piletid hinnaga 8 eurot täiskasvanutele, 5 eurot õpilastele ja pensionäridele on müügil kohapeal. Alla 7.a pääsevad võistlusi vaatama tasuta.
Korraldaja: Tantsuklubi Tango