Tänavu saab jalgpalli võistlusmängude hooaeg alguse juba õige vara ehk esimene kohtumine leiab aset 24. veebruaril kui Annelinna kunstmuruväljakul võtavad mõõtu esiliiga võistkonnad Tartu FC Santos – Tartu JK Welco.

Sel aastal alustatakse liigamängudega juba veebruarikuus. „Tuleb tunnistada, et tänavu on tegemist üsnagi keeruliste ilmastikuoludega, lumesadu ja kõvad külmakraadid ei tee olukorda meie jaoks sugugi lihtsaks“ ütles Tartu linna jalgpallistaadionite haldaja SA Tartu Sport juhataja Eve Lill.
„Me teeme, mis me suudame, et tagada võistlusvalmis väljak juba eeloleval laupäeval toimuvaks esimeseks kohtumiseks, aga tuleb tunnistada, et kerge ei saa see olema. Kui vaadata lähipäevade ilmaennustusi, siis sellise pakasega on väga keeruline hoida väljakut jääst puhtana“ lisas Eve Lill.

Eelmisel nädalal jäeti just ebasoodsate ilmaolude tõttu ära kohtumine Sepa staadionil, kus abiks ei olnud isegi mitte staadionile paigaldatud küttesüsteem. „Meie staadionidel küttesüsteemi ei ole, seega selle abile meie loota ei saa, ent me proovime kasutada kõikvõimalikke võtteid, mis võiksid aidata väljakut hooaja esimeseks mänguks ja ka järgmisteks talvel peetavateks kohtumisteks valmis seada“ jätkas SA Tartu sport juhataja Eve Lill.

SA Tartu Sport hallatavatel staadionidel toimuvad talvised liigamängud järgmistel aegadel:

24.02 kell 16.00 ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK Tartu FC Santos – Tartu JK Welco
02.03 kell 19.00 ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK Tartu JK Welco – Maardi Linnameeskond
15.03 kell 19.00 ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK Tartu JK Welco – Tallinna FCI Levadia U21
18.03 kell 13.00 ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK Tartu FC Santos – JK Tallinna Kalev U21
24.03 kell 17.00 ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK Tartu FC Santos II – Tallinna JK Piraaja
29.03 kell 19.00 ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK Tartu FC Santos – Tallinna FC Flora U21
31.03 kell 19.00 ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK Tartu JK Welco – Keila JK

Info:

Eve Lill
Juhataja
SA Tartu Sport
Tel. 5086 303
E-mail: eve.lill@tartusport.ee