Spordipargis on tegevust nii suvel kui talvel

VÄLIJÕUSAAL EHK VIRGESTUSALA Välijõusaal on hetkel renoveerimisel. Uus ja kaasaegne välijõulinnak peaks olema kõigile külastajatele kasutamiseks avatud juulis 2023.

VÄLIJÕUSAAL EHK VIRGESTUSALA – valmib juuli 2023

SLACKLINE'i EHK TASAKAALULIINIPARK valmis 2021 aasta suvel ja sellel on 4 erineva kõrgusega liini. Tasakaaluliinipark asub Oa tänava poolses servas.


SLACKLINE’i EHK TASAKAALULIINIPARK

BMX JALGRATTAKROSSI RADA on avatud aastal 2009 ning on 350 m pikk ja ca 6–12 meetrit lai. Rada on kiire, kerge ja sobilik algajatele. BMX rada Tähtvere spordipargis on avalikuks kasutamiseks kõikidele harrastajatele. Harrastajad on kohustatud rada kasutama sihtotstarbepäraselt, peavad olema varustatud nõuetekohase varustusega (kogu nägu kattev kiiver ja kaitsmed) ning kasutavad rada omal vastutusel. Mootorsõidukite, mudelautode vms-ga ei ole raja kasutamine lubatud!

BMX JALGRATTAKROSSI RADA

MAASTIKUJALGRATTA OSAVUSRADA - RAJAMISEL. Käesolev projekt kirjeldab Tähtvere puhkepargi kinnistule projekteeritava maastikuratta skillpark raja lahendust. Skillpark rada on spetsiifilise kasutusega ja keerulise geomeetrilise kujuga spordirajatis. Skillpargi raja eesmärgiks on huvilistele pakkuda huvitavat ja sportlikku vaba aja veetmise võimalust.

MAASTIKUJALGRATTA OSAVUSRADA

SPORDIPARGI JOOKSURAJAD - suvisel ajal on võimalik kasutada 850-m asfalteeritud rullirada ning selle kõrval asuvat hakkepuidust jooksurada ja 1,2 km sprindirada.

SPORDIPARGI JOOKSURAJAD

SUUSARAJAD SPORDIPARGIS - talvel tehakse Tähtvere spordipargis suusaradasid kokku üle 3 km. Radade pikkused on: ovaaliring 850 m + sprindiring 1,3 km + Lauri ring - 1 km rada. Spordipargi radade tegemisel kasutakse kunstlund. Nendele radadele lisaks on suusarajad ka dendropargis.


SUUSARAJAD SPORDIPARGIS

RONIMISSEIN - populaarne atraktsioon välijõulinnaku lähistel. Kõigile tasuta kasutamiseks.


RONIMISSEIN

LASKETIIR - KAVANDAMISEL Planeerimisel on lasketiir 10m, õhkrelva tiir lastele.

LASKETIIR – PLANEERIMISEL