Tamme staadioni võistlused – jalgpall

juuni 2024

E T K N R L P
1
  • OÜ Neoturniirid (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
  • FC Kohvile (maksavad kohapeal)
2
  • OÜ Neoturniirid (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
  • 1/2 RL mäng Tartu Taara(Tamme staadioni kunstmuruväljak)
  • EMV jalgpallis Tartu JK Tammeka/Tallinna Kalev (Tamme staadioni peaareen)
3
4
5
  • Tartu JK Tammeka II naiskond/Viimsi JK II (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
6
7
8
  • U14 Tartu FC Helios punane/Võru FC Helios (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
9
  • U14 Tartu FC Helios kollane/Tartu JK Tammeka sinine (Tamme kunstmuruväljak)
  • U15 FC Helios/Viljandi JK Tulevik Sinine (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
  • 1/2 RL Tartu Taara/FC Luunja (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
10
11
12
  • U14 Tartu FC Helios kollane/Harju JK Laagri (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
13
14
15
  • Eesti noorte MV U12 jalgpallis (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
  • Eesti noorte meistrivõistluste U10 etapp jalgpallis (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
16
  • Tammeka Noorteliiga mäng (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
  • 1/2 RL. Tartu Taara/JK Pingiposid (Tamme staadioni kunstmuru)
17
18
19
  • FC Kohvile (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
20
  • U10 ENMV jalgpallis (Tamme staadioni kunstmuruväljak)
21
22
23
24
25
26
27
28
  • EMV jalgpallis Tartu JK Tammeka/Nõmme Kalju (Tamme staadioni peaareen)
29
30

Tamme staadioni võistlused – kergejõustik

juuni 2024

E T K N R L P
1
2
3
  • Tartu Luterliku Peetri Kooli spordipäev (Tamme staadioni peaareen)
  • TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal (Tamme staadioni peaareen)
4
  • Tartu Pärli Kooli spordipäev (Tamme staadioni peaareen)
  • TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal (Tamme staadioni peaareen)
5
6
  • Tamme Kooli spordipäev (Tamme staadioni peaareen)
7
8
9
10
11
  • Tamme Kooli aktus 8Tamme staadioni peaareen)
12
  • Tartu linna MV teivashüppes (Tamme staadioni peaareen)
  • KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksusari(Tamme staadioni peaareen)
13
14
15
16
  • Suvine sprindi mitmevõistlus (Tamme staadioni peaareen)
17
  • Tartu Heitjate seeriavõistlus III etapp (Tamme staadioni peaareen)
18
19
20
  • Tartu linna MV kergejõustikus (Tamme staadioni peaareen)
21
  • Tartu linna MV kergejõustikus (Tamme staadioni peaareen)
22
23
24
25
26
  • KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksusari(Tamme staadioni peaareen)
27
28
29
30