A.Le Coq Sport spordimaja on Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud spordikeskus

Eesti Olümpiakomitee Täitevkomitee tunnustab maakonna spordiliitude ettepanekul igas maakonnas ühte multifunktsionaalset spordihoonet, mis saab järgnevaks kümneks aastaks aunimetuse „EOK poolt tunnustatud spordikeskus“. Tartumaa funktsionaalne spordihoone on A.Le Coq Sport spordimaja.

A.Le Coq Sport spordimaja, mis valmis 2006. aastal ja mis tänu A.Le Coqi toetusele kannab nime A. Le Coq SPORT spordimaja. A. Le Coq Spordimajas on kolm universaalset harjutusväljakut, millest kaks on tavatingimustes pallimängijate ning sulgpallurite ning üks iluvõimlejate käsutuses. Võistlusteks avatavad tribüünid võimaldavad võistlusi jälgida rohkem kui 2000 pealtvaatajal. Lisaks on spordihoones veel võimlemissaal, balletisaal, harjutussaal judoklubidele ning jõusaalid, saunad ja massaazikabinetid. Spordimajas saab korraldada suurejoonelisi etendusi, kontserte, võimlemise-ja tantsupidusid, ettevõtete üritusi ja muid koosviibimisi või lihtsalt toredalt ja sportlikult aega veeta. Spordimajas on avatud ka kohvik. Lisainfo: www.tartusport.ee.

Fotol: EOK Täitevkomitee liige, taristu komisjoni esimees Raivo Rand andmas üle metallist tunnustusplaati Tartu Sport juhataja Eve Lillele. Foto: Veljo Lamp