9. mail toimus Tamme staadionil Tartu linna ja maakonna lasteaedade kevadine spordipäev. Spordipäevale kogunes osalema ligikaudu 1000 last viiekümnest lasteaiast.

Laste osavus pandi proovile viiel võistlusalal (ristkeks, paigalt kaugushüpe, täpsusvise, kombineeritud tõkkejooks, vastupidavusjooks pallidega). Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses.

Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna teisi nii suuri spordiüritusi Tartus ja Eestis just lasteaia lastele mõeldes ei korraldata.

Rohkearvulise osavõtjaskonnaga laste spordipäeva juhatas sisse Tartu linnapea härra Urmas Klaas ja Tartumaa Spordiliidu juht härra Aivar Soop. Avamisele andsid hoogu E STuudio koori- ja tantsukooli laste ilusad hääled ning soojendusvõimlemise viis läbi Eesti tippaerutaja Kaspar Sula.

Spordipäeva toimumist toetasid: Eesti Pagar, Tartu linn, Tartu Kultuurkapital, AS Bambona, Jääaja keskus, SA Tartu Sport, Orkla AS, E STuudio koori- ja tantsukool, Vudila, Tartumaa Spordiliit, Duo Sport.