Annelinna kunstmuruväljaku võistlused

oktoober 2021

E T K N R L P
1
  • 1/2 JK Merkuur Juunior Tartu- FC Helios Tartu / U12 / IV alagrupp (Annelinna kunstmuruväljak)
2
  • Tartu WJK Santos (07) - FC Nõmme United (07) / U15 EMV (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Tartu JK Welco II - Lasname FC Ajax / II liiga (Annelinna kunstmuruväljak)
3
  • Tartu JK Welco - Tallinna FCI Levadia / U21 / ESILIIGA (Annelinna kunstmuruväljak)
  • JK Merkuur-Juunior(08) - Pärnu JK Vaprus Kollane (08) EMV Esiliga / U-14 (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Tartu FC Helios - Maardu Linnameeskond / II liiga (Annelinna kunstmuruväljak)
4
  • Tartu koolidevaheline jalgpalli turniir 2021 (Annelinna kunstmuruväljak)
5
  • Tartu koolidevaheline jalgpalli turniir 2021 (Annelinna kunstmuruväljak)
6
7
8
9
  • FA Tartu Kalev - Tallinna JK Augur / U16 (Annelinna kunstmuruväljak)
10
  • WJK Santos(08) - FC Haabersti(08) / U14IIC (Annelinna kunstmuruväljak)
11
12
  • FC Helios - Eesti U15 koondis Eliitliiga (Annelinna kunstmuruväljak)
13
  • Tartu JK Merkuur-Juunior (08) – Tallinna FC Levadia (08) / U14/ Esiliiga (Annelinna kunstmuruväljak)
14
15
  • FA Tartu Kalev - Maardu Linnameeskond / II liiga (Annelinna kunstmuruväljak)
16
  • Maardu LM/JK Merkuur-Juunior - Tallinna FC Flora / U17 / Eliitliiga esiliiga (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Tartu WJK Santos (07) - FC Elva (07) / U15 EMV (Annelinna kunstmuruväljak)
  • 1/2 FA Tartu Kalev - Võru FC Helios / U13 (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Tartu JK Welco II - Põhja-Tallinna JK Volta / II liiga (Annelinna kunstmuruväljak)
17
  • 1/2 JK Merkuur Juunior Tartu - JK Tammeka Valge / U12 / IV alagrupp (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Tartu JK Welco - FC Nõmme United U21 / esiliiga (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Tartu JK Merkuur-Juunior – FCI Tallinn / U14/ Esiliiga (Annelinna kunstmuruväljak)
18
19
  • 1/2 Tartu klassidevaheline jalgpalli turniir (Annelinna kunstmuruväljak)
20
21
  • 1/2 Tartu klassidevaheline jalgpalli turniir (Annelinna kunstmuruväljak)
22
23
  • FC Helios - FC Hellios Võru U17 /Eliitliiga (Annelinna kunstmuruväljak)
  • FA Tartu Kalev - Jõhvi FC Phoenix / U16 Esiliiga (Annelinna kunstmuruväljak)
  • WJK Santos(08) - FC Phoenix(08) / U14IIC (Annelinna kunstmuruväljak)
24
  • Tartu FC Helios - Võru FC Helios Eesti meeste MV / II liiga (Annelinna kunstmuruväljak)
25
26
27
28
29
30
  • 1/2 Tartu Merkuur-Juunior - JK Tammeka 2010 / U12 (Annelinna kunstmuruväljak)
  • JK Tammeka- JK Tabasalu (U17 eliitliiga I liiga) Annelinna kunstmuruväljak
  • FA Tartu Kalev - Rakvere JK Tarvas / II liiga (Annelinna kunstmuruväljak)
31
  • 1/2 FA Tartu Kalev vs FC Elva Valge / U12 (Annelinna kunstmuruväljak)
  • 1/2 FA Tartu Kalev vs JKL Tiigrid ja Sparta Maardu ÜM I / U13 (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Spordiklubi TRT77 - FC Taritu / A-TASANDI FINAALTURNIIR (Annelinna kunstmuruväljak)
  • Tartu JK Welco - JK Tallinna Kalev U21 / esiliiga (Annelinna kunstmuruväljak)