Annelinna kunstmuruväljak
SINU ROHELINE OAAS KIVILINNAS!
Annelinna kunstmuruväljak on 2016 aasta parim kunstmurukattega staadion Eestis*
Renoveeritud aastal 2025.
Staadion vastab kõigile rahvusvahelistele nõuetele ja võimaldab väljakul pidada ka Eesti meistrivõistluste mänge.
Väljak on kaetud kõige uuema põlvkonna kunstmurukattega, mis vastab FIFA 2 Star standardi nõuetele. Staadionit ümbritseb uus piirdeaed ja rajatud on uus LED-välisvalgustus, mis võimaldab teha ka teleülekandeid.
Rekonstrueeritud kunstmuruväljak vastab Eesti Jalgpalli Liidu poolt kehtestatud Eesti meistriliiga pidamise nõuetele.
Annelinna kunstmuruväljakul saab läbi viia väga erineva suurusega gruppidele jalgpalli treeninguid, kasutades selleks kas tervet, poolt või veerandit väljakust. Kunstmuruväljak sobib nii laste, noorte kui erinevate liigade treeningmängudeks ja Eesti meistri- ja karikavõistluste pidamiseks.
Hommikuti hakkavad staadionit kasutama kehalise kasvatuse tundideks Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi ja Annelinna Gümnaasiumi õpilased.
Olmehoones on 5 garderoobi.
*Eesti Jalgpalli Liit
