Majutus

Pakume kvaliteetset majutusteenust taskukohaste hindadega. Tamme hostelis on 16 tuba kokku 53 voodikohaga.

Meie külalistel on valida mugavate 1-, 2-, 3- ja 4-kohaliste tubade vahel, loomulikult on kõigis tubades puhas voodipesu ning rätikud. Hostelis on 24-tunnine retseptsioon, külaliste kasutada on puhketuba TV-ga II korrusel ning arvuti tasuta internetiga ning I korruse fuajee koos TV ja WII mängukonsooliga. Tamme hosteli külastajad on oodatud kasutama Tamme staadioni sportimisvõimalusi (osaliselt tasulised). Meie abivalmis personal annab head nõu Tartu linna vaatamisväärsuste ja erinevate kohtade külastamise osas. Hostel on mugav koht peatumiseks ka lastega peredele. Territooriumil on pisematele lastele mõeldud ministaadion ja mänguväljak, kus on mõnus erinevas vanuses lastega peredel aega veeta. Samas saavad suuremad lapsed ja täiskasvanud oma oskusi lihvida korvpalli-, rannavõrkpalli- ja jalgpalliväljakutel. Terves hoones on tasuta Wifi.

1-ne tuba

Inimeste arv: 1 Tuba on staadioni või tänavavaatega. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 25.- EUR

Üksikisiku/perekonna broneerimine
Grupi broneerimine

2-ne tuba

Inimeste arv: 2. Tuba on staadioni või tänavavaatega. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 36.- EUR

Üksikisiku/perekonna broneerimine
Grupi broneerimine

3-ne tuba

Inimeste arv: 3 Tuba on staadioni või tänavavaatega. Mõned toad on 3 ühekohalise voodiga ja mõned toad nari + tavavoodi tüüpi majutustoad. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 17.- EUR/inimene

Üksikisiku/perekonna broneerimine
Grupi broneerimine

4-ne tuba

Inimeste arv: 4. Toad on staadioni või tänavavaatega. Kõikides tubades narivoodi. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 17.- EUR/inimene

Üksikisiku/perekonna broneerimine
Grupi broneerimine

Matimajutus

Pakume majutust ka matisaalis. Maadlusmati mõõt on 12 x 12 meetrit. Pesemisvõimalused. Tasuta Wifi internet. Mahutab kuni 30 inimest. Matimajutust pakume gruppidele alates 10st inimesest. Soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna-ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 6.- EUR/inimene

Üksikisiku/perekonna broneerimine
Grupi broneerimine

Pikemaks perioodiks, gruppidele ja laagritele küsige soodsamat hinnapakkumist margit.saar@tartusport.ee või tel +372 7448 408

Grupibroneering

  • Please enter a number from 10 to 53.
  • Price: 17,00 €