Clockwork Stuudio

Clockwork Stuudio asub Tartus, Lõuna-Eesti ühes vanimas helisalvestus keskkonnas, mis on ehitatud 1994 aastal spetsiaalselt muusika loomiseks.

Eri ajajärkudel on siin genereeritud ja salvestatud väga paljude oluliste Eesti artistide loomingut.

Oma praeguse nime all alustas Clockwork Stuudio tegevust juba 2007. aastal.

Tegutsemisperioodil on oluliselt parandatud ruumide akustilisi ja tehnilisi omadusi ning täiustatud tehnikaparki vastamaks maailma kaasaegsetele standarditele.

Oleme enam kui 15-aastase kogemusega produtsendid ja helirežisöörid. Peame ülimalt tähtsaks, et tehtud tööl oleks alati maksimaalne tulemus ning kogu selleni viiv protsess kulgeks võimalikult pingevabalt.

Oleme koostööd teinud rohkem kui 100 erineva artistiga/kooslusega eri žanritest ning kogu selle käigus andnud kõlapildi paljudele Eesti muusikaalbumitele.

Lisaks albumitele oleme valmistanud hulgaliselt erinevates keeltes audioõppematerjale, arendanud interaktiivset helitoodangut mitmele Eesti muuseumile, dubleerinud multifilme ja filme, tootnud telesaadete heli, raadio-ja telereklaame, audioraamatuid, 5.1 heli ning loonud palju originaalmuusikat.

Pikemate salvestus-sessioonide vahel on võimalus võtta väike puhkepaus ning veeta see maja lähiümbruses asuvatel discgolfiradadel, skatepargis, bmx-, jooksu- ja suusaradadel või Emajõe rannas.

Kokkuvõttes tunned end meie stuudios nii, et kogu eelnev jutt ei omagi enam tähtsust, sest kõik lihtsalt toimib. Ja toimib sajaga.