Veski spordi- ja puhkekeskus

Kümnete tuhandete laagriliste meelispaik ning idülliline puhkusekompleks Otepää külje all!

Miks meile tulla?

  • Aastatepikkune kogemus. Tuhanded lapsed ja noored on käinud just Veskis kas spordi- või vabaajalaagris! Lisaks on meie juures korraldatud mitmeid suvepäevi ja kokkutulekuid. Loomulikult võtame me vastu ka kõik perega puhkajad, ehitusmehed ja muidu mehed ning ka kõik muud rahulikku ja looduskaunist peatuspaika otsivad puhkajad!
    Meile ei ole mitte ükski üritus või laager liiga keeruline! Me hoolime oma külalistest!

  • Sport ja vabaaja veetmine. Kohapeal saab vastavalt hooajale kas ujuda Kaarna järves nii looduslikul osal kui ka spetsiaalselt rajatud väliujulas, jalutada või joosta metsas, teha lõket, sõita kanuudega või paadiga, mängida erinevaid pallimänge või hullata mänguväljakul. Meil on külastajate kasutada ka 9-rajaga discgolfi rada.  Talvel ajame sisse 3 km pikkuse suusaraja ja kui järvejää lubab, siis saab uisutada siledal jääl või sulpsata jääauku otse kuumalt saunalavalt . Territooriumil on liivakattega rannavõrkpalliväljak, kunstmurukattega palliplats, looduslik jalgpalliväljak ja suur varjualune erinevate tegevuste läbiviimiseks. Mainimata ei saa jätta ka sauna! Veski saun on kuulutatud mitmel aastal Saunamaratoni “KUUM SAUN” tiitliga!
    Koostöös Loodusturism OÜ-ga pakume erinevaid seiklustegevusi ja meeskonnatöökoolitusi.

  • Kvaliteetne toitlustus. Teeme mitmendat aastat koostööd osaühinguga Küllinaaria Toitlustus. Meilt saab tellida nii maitsvaid hommiku-, kui ka lõuna-ja õhtusööke taskukohaste hindadega. Meie toitlustajal on pikaajalised kogemused toitlustamise korraldamisega firmaüritustel, erinevatel kokkutulekutel ja pidudel ning noortelaagrites ja koolireisidel. Veski köök on tuntud oma maitsvate toitude poolest!
  • Otepää lähedus. Talvepealinnana tuntud Otepää on tore paik ka igal muul aastaajal külastamiseks. Piirkonnas on väga palju erinevaid kohti mida külastada, olgu selleks siis silmaringi laiendamine, sügavam ajaloohuvi või sportlikku tegevuse otsimine!
    Veski keskus asub 2 km kaugusel Otepää linnast.

Taskukohane majutuspaik ja mõnus laagrite- ja kokkutulekute pidamise koht on avatud aasta ringi!

Veski spordi- ja puhkekeskuse vastuvõtt on avatud 24 h.

Ametlik väljaregistreerimine on kell 12.00, sisseregistreerimine kell 16.00.

TEEME TEIE ÜRITUSEST ÜRITUSE JA PUHKUSEST PUHKUSE!