Majutus

Pakume kvaliteetset majutusteenust taskukohaste hindadega. Tamme staadioni hostelis on 16 tuba kokku 53 voodikohaga.

Meie külalistel on võimalik valida mugavate 1 kuni 4-kohaliste tubade vahel. Hostelis on 24-tunnine retseptsioon ja majutujatel on võimalus vaadata II korruse puhketoas telekat ja kasutada arvutit tasuta internetiühendusega. I korruse fuajees teleka vaatamise ja WII mängukonsooli kasutamise võimalus.

Külalised on oodatud kasutama Tamme staadioni sportimisvõimalusi (osaliselt tasulised), mille kohta saab lisainfot hosteli administraatorilt. Meie abivalmis personal annab head nõu Tartu linna vaatamisväärsuste ja erinevate kohtade külastamise osas.

Hostel on mugav koht peatumiseks ka lastega peredele. Territooriumil on pisematele lastele mõeldud ministaadion ja mänguväljak, kus on mõnus erinevas vanuses lastega peredel aega veeta. Samas saavad suuremad lapsed ja täiskasvanud oma oskusi lihvida korvpalli-, rannavõrkpalli- ja jalgpalliväljakutel. Terves hoones on tasuta Wifi.


1-ne tuba

Inimeste arv: 1 tuba on staadioni või tänavavaatega. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 25 €


2-ne tuba

Inimeste arv: 2. Tuba on staadioni või tänavavaatega. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 40 €


3-ne tuba

Inimeste arv: 3. Tuba on staadioni või tänavavaatega. Mõned toad on 3 ühekohalise voodiga ja mõned toad nari + tavavoodi tüüpi majutustoad. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 19 €/ inimene


4-ne tuba

Inimeste arv: 4. Toad on staadioni või tänavavaatega. Kõikides tubades narivoodi. Dušid ja tualetid asuvad koridoris. Tasuta Wifi. Tasuta parkimine. Toitlustus: soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna- ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 19 €/ inimene


Matimajutus

Pakume majutust ka matisaalis. Maadlusmati mõõt on 12 x 12 meetrit. Pesemisvõimalused. Tasuta Wifi internet. Mahutab kuni 30 inimest. Matimajutust pakume gruppidele alates 10st inimesest. Soovi korral majutus koos hommikusöögiga. Lõuna-ja õhtusöögid (ettetellimisel).

al. 8 €/ inimene


Pikemaks perioodiks, suurematele gruppidele ja laagritele küsige soodsamat hinnapakkumist liis@tartusport.ee või tel +372 56111433

Check-in

  • Nimi / NameSünniaeg / Date of birthKodakondsus / CitizenshipTelefon / Phone numberSaabumise-ja lahkumise kuupäevad / Date of arrival and date of departure