Alates aprillikuust on Tartu laululava kontserdisaali püsirentnik MTÜ Tartu Televisioon. Sisse on seatud stuudio ning juba on toimunud ka esimesed ülekanded uuest Tartu TV stuudiost.

Tartu Televisioon oli aastaid tagasi televiisoriekraanidel, ent nüüdseks on see saanud oma kanali Facebookis ning www.tartutv.ee kodulehel saab saateid veel pikalt järgi kuulata ja vaadata. „Pikemat aega olime planeerinud taaselustada Tartu Televisiooni ja seda just selle mõttega, et lisaks püsisaadetele saaksid tartlastest huvilised tulla välja enda pakutud ideedega ning teha saadet kasvõi just neile olulistel teemadel,“ rääkis idee ellukutsuja Väino Land. „Iganädalaselt saavad toimuma „Pillimeeste klubi“, „Ühistusaade“ ning saade „Majakas“, mis viib meid poliitikalainele“ jätkas Land. Kõik Tartu TV saated on Facebooki põhised ülekanded, mida saab vaadata otse ning mis kõik on ka järelvaadatavad Tartu Televisiooni kodulehel.

Tartu laululava kontserdisaali ruumides tegutses aastaid Ida Tantsukool, ent olude sunnil võtsid nemad ette kolimise ja vabaks jäänud ruumid said uue hingamise. „On tõesti siiralt hea meel, et laululava on ja jääb kultuurikeskseks paigaks ning ellu kutsutud Tartu TV ning ka tulevased kontserdid sealses kontserdisaalis loovad kindlasti suurt lisaväärtust Tartu laululavale aasta ringi“ sõnas Tartu laululava haldaja Tartu Sport juhataja Eve Lill.  „Meil on tõepoolest Tartu laululava kontserdisaalis plaanis välja tulla ka ühe eksklusiivsema kontserdisarjaga ja seda loodetavasti juba sel sügisel kui olud on loodetavasti paranenud ja siseruumides toimuvad kontserdid on taas lubatud“ rääkis Väino Land.  „Esialgu sõlmisime lepingu kontserdisaali rendiks üheks aastaks, aga loodetavasti suudame Tartu Televisiooni elus hoida veel mitmeid aastaid“ jätkas Land. „Kutsume kõiki meid jälgima nii Facebookis kui ka meie kodulehel ning loodetavasti suudame teile pakkuda huvitavaid päevakajalisi saateid, mis eelkõige on suunatud just tartlastele aga miks mitte ka kaugema kandi rahvale“ lisas Väino Land.

Info Tartu Televisiooni osas:

Väino Land
Tel. 525 7133
land@kontsert.ee
www.tartutv.ee
Facebook: Tartu Televisioon


Info Tartu laululava osas:

Eve Lill
Tartu Sport juhataja
Tel. 508 6303
eve.lill@tartusport.ee
www.tartusport.ee