Võistlused

Tamme staadionil on võistluste ja ürituste läbiviimiseks mitmeid erinevaid võimalusi:

  • kergejõustiku peaareen (sh 400m pikkune ja 8 rajaga jooksurada,   3 kaugus-, kolmikhüppe sektorit, kõrgus- ja teivashüppesektorid, odaviskerada, kettaheite- ja kuulitõukeplatvormid). Tamme staadionil on alates  2008 a IAAFi (Rahvusvaheline Kergejõustikuliit)  2.  klassi sertifikaat, mis lubab siin läbi viia kõrge rahvusvahelise tasemega kergejõustiku võistlusi.

s_dsc_5232.jpg   s_tammestpiltksenjabalta.jpg    

  • jalgpalli peaareen. Täismõtmetes murukattega peaväljaku jalgpalli meistriliigade võistlusmängude pidamiseks.

s_tammestpiltjalgpalluridp.jpg   s_tammekatrans.jpg    

  • jalgpalli kunstmuruväljak - 2010 aastal renoveeritud väljak sai uue III põlvkonna katte. Väljak sobib noorte, madalamate liigade ja harrastajate võistlusmängude läbiviimiseks või mitmepäevaste jalgpalliturniirde korraldamiseks.

s_hosteluus34kunstmuruvljak.jpg

  • jalgpalli murukattega harjutusväljak - väljak sobib väiksemate laste võistlusmängude pidamiseks.

s_tammestaadioniharjutusvl.jpg

Peaareeni võistluste jälgimise teeb eriti mugavaks uus tribüün, mis mahutab varikatuse alla 1500 pealtvaatajat.

s_dsc_5276.jpg   s_dsc_5261.jpg    
Tribüüni PLAANI sektorite, ridade- ja kohanumbritega siit

Võistluste tarbeks on võimalik kasutada alljärgnevaid:

- elektrooniline ajavõtusüsteem
- videotabloo
- infosüsteem

  • 01.09.20
    19:00-20:30
    FC Äksi Wolves- Tallinna FC Zenit T(kunstmuruväljak)
  • 06.09.20
    11:00-21:00
    Eesti Paraolümpiakomitee kergejõustiku MV 2020(peaareen)
  • 06.09.20
    17:30-19:00
    1/2 Elva Seikluspark/SK Tartumaa Tervisesportlased-SK Roosu T (kunstmuruväljak)
  • 08.09.20
    20:00-22:00
    FC Äksi Wolves-FC Otepää III liiga (kunstmuruväljak)
  • 12.09.20
    18:00-19:30
    JK Welco X-Põlva FC Lootus (kunstmuruväljak)
  • 13.09.20
    15:00-17:00
    Roosa Jalgpall 2020 JK Tammeka-Põlva Lootos (peaareen)
  • 13.09.20
    19:00-20:30
    1/2 Tartu Harrastajad - FC Kohvile (T)
  • 16.09.20
    19:30-21:30
    JK Pärnu Sadam- Annelinna Ajax (RL) (peaareen)
  • 18.09.20
    20:30-22:00
    1/2 Elva Seikluspark/SK Tartumaa Tervisesportlased(Kunstmuruväljak)
  • 19.09.20
    11:00-12:30
    1/2 Fa Tartu Kalev -Viljandi JK Tulevik(kunstmuruväljak)
  • 19.09.20
    11:00-19:30
    Lastevõistlus, Vabariiklik TV 10 Olümpiastarti finaal, Olümpiapäev, Tammelin
  • 19.09.20
    18:00-19:30
    FC Kohvile (N) - Team Helm, kunstmuruväljak
  • 20.09.20
    10:00-18:00
    Vabariiklik TV 10 Olümpiastarti finaal (peaareen)
  • 22.09.20
    08:30-14:30
    Katoliku kooli spordipäev(peaareen)
  • 23.09.20
    14:00-16:00
    Teatejooks (peaareen)
  • 23.09.20
    15:00-16:30
    U15 FA Tartu Kalev II-Tallinna FC Flora II (kunstmuruväljak)
  • 23.09.20
    19:00-21:00
    EMV jalgpallis Tartu JK Tammeka/Nõmme Kalju(peaareen)
  • 24.09.20
    16:00-18:00
    Tartu koolide teatejooksude päev(peaareen)
  • 27.09.20
    14:30-16:30
    Tartu JK Welco X - Tartu FC TRT77, kunstmuruväljak
  • 27.09.20
    17:00-18:30
    U 15 liiga FC Helios vs FA Kalev( kunstmuruväljak)
  • 28.09.20
    09:00-12:00
    Tartu Luterliku Peetri kooli spordipäev (peaareen)
  • 29.09.20
    10:00-12:00
    Tartu Kristlik PK Spordipäev (peaareen)
  • 29.09.20
    20:30-22:00
    1/2 Welco Naiskond - Helios nk. RL, kunstmuruväljak
  • 30.09.20
    16:30-18:30
    Team Helm - JK Narva Trans (kunstmuru)

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Administraator

Signe Paulus

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077