Korralda üritus

Aastaringselt on võimalik väljakul läbi viia nii noorte, harrastajate kui ka erinevaid liigade Eesti meistrivõistlusi ning karikavõistlusi jalgpallis.
Lisaks sellele sobib väljak ideaalselt ka erinevate mitmepäevaste laste ja noorte kodu- ning rahvusvaheliste jalgpalliturniiride läbiviimiseks.

  • 01.08.20
    12:00-13:30
    Tartu JK Merkuur-Juunior (05) - Nõmme Kalju FC 2 (05)
  • 01.08.20
    16:00-18:00
    Tartu JK Welco - Tabasalu JK (esiliiga)
  • 02.08.20
    17:00-19:00
    FA Tartu Kalev vs Harju JK Laagri (U17)
  • 06.08.20
    16:00-17:30
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior 08 - FC Elva Valge 08
  • 06.08.20
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios-JK Narva Trans U21 (II liiga)
  • 08.08.20
    12:00-16:00
    1/2 JK Merkuur-Juuniori turniir (vanusegrupp 2010)
  • 09.08.20
    15:00-16:30
    FA Tartu Kalev II - Tallinna FC Flora II (U15 IV liiga)
  • 09.08.20
    19:00-21:00
    Welco II vs Sillamäe JK Kalev (II liiga)
  • 11.08.20
    19:30-21:30
    FC Santos U17-JK Tammeka II U17
  • 12.08.20
    17:30-19:00
    FC Santos U 14 - SK Motiiv U 14
  • 12.08.20
    19:30-21:30
    JK Welco - Flora U19 (Tipner)
  • 15.08.20
    12:00-13:30
    Tartu JK Merkuur-Juunior 05 - Rakvere JK Tarvas ja FC Irbis ÜM 05
  • 15.08.20
    15:00-17:00
    FC Helios - Sillamäe Kalev (U-17)
  • 16.08.20
    14:00-15:30
    1/2 JK Merkuur-Juunior 08 - JK Tabasalu 08
  • 16.08.20
    17:00-19:00
    FA Tartu Kalev-Kohtla-Järve JK Järve III (III liiga)
  • 19.08.20
    16:00-17:30
    1/2 Merkuur-Juunior 08 vs FA Tartu Kalev
  • 19.08.20
    19:00-21:00
    Welco II vs Jõgeva FC Wolves (II liiga)
  • 20.08.20
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco - Paide LM U21 (esiliiga)
  • 22.08.20
    11:00-12:30
    1/2 U13 FA Tartu Kalev Must- SK Tääksi
  • 22.08.20
    14:00-15:45
    FA Tartu Kalev - FC Levadia (U-17)
  • 22.08.20
    16:30-18:30
    FC Santos U17 -JK Järve U 17
  • 22.08.20
    19:15-21:15
    Welco II vs Narva JK Trans U21 (II liiga)
  • 23.08.20
    14:00-15:30
    FA Tartu Kalev - Tallinna JK Legion I (U15 II liiga)
  • 23.08.20
    17:00-18:30
    FA Tartu Kalev II - Kohila Püsivus (U15 IV liiga)
  • 24.08.20
    19:00-21:00
    FA Tartu Kalev-Jõhvi FC Phoenix (III liiga)
  • 26.08.20
    15:30-17:00
    FA Tartu Kalev vs Tallinna FC Flora II
  • 26.08.20
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios-Maardu Linnameeskond II (II liiga)
  • 29.08.20
    13:00-15:00
    Tartu FC Helios II-Tartu FC TRT77 (III liiga)
  • 29.08.20
    16:00-18:00
    Tartu JK Welco - JK Tabasalu (esiliiga)
  • 29.08.20
    18:30-19:00
    soojendus
  • 29.08.20
    19:00-21:00
    FC Helios - Võru FC Helios (U-17)
  • 30.08.20
    14:00-15:30
    Tartu JK Merkuur-Juunior 05 - FC Kose 05
  • 30.08.20
    18:00-19:45
    Tartu FC Helios II - Tartu JK Tammeka IV ( III liiga)

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 14.00-22.00
L-P 12.00-20.00*

Lahtiolekuajad suveperioodil:
01.06-31.08
E-R 14.00-22.00
L-P 12.00-20.00*
* treeningute ja võistluste 

   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule


Vanemadministraator

Jelena Andrejevs
Tel: 529 1611