Korralda üritus

Aastaringselt on võimalik väljakul läbi viia nii noorte, harrastajate kui ka erinevaid liigade Eesti meistrivõistlusi ning karikavõistlusi jalgpallis.
Lisaks sellele sobib väljak ideaalselt ka erinevate mitmepäevaste laste ja noorte kodu- ning rahvusvaheliste jalgpalliturniiride läbiviimiseks.

  • 01.10.19
    15:00-22:00
    Koolidevaheline jalgpalliturniir /Merkuur-Juunior
  • 02.10.19
    15:00-17:15
    Koolidevaheline jalgpalliturniir /Merkuur-Juunior
  • 02.10.19
    17:15-18:30
    1/2 Tartu FC Santos I (07) - FC Elva (07) Tartu FC Santos I U13
  • 02.10.19
    18:30-22:00
    Koolidevaheline jalgpalliturniir
  • 04.10.19
    13:00-21:30
    Hillar Otto Memoriaal
  • 05.10.19
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 06.10.19
    08:00-14:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 06.10.19
    12:00-14:00
    Tartu FC Santos U16-Harju JK Laagri U16 (U16 EMV)
  • 06.10.19
    14:30-16:00
    1/2 JK Merkuur-juunior 07 - Pärnu JK Vaprus kollane 07
  • 06.10.19
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II-Lasnamäe FC Ajax (II liiga)
  • 09.10.19
    17:00-18:30
    1/2 JK Merkuur-Juunior 07 - Tartu FC Santos 07
  • 12.10.19
    10:00-11:15
    1/2 Tartu FC Santos I (07) - Viljandi JK Tulevik (07)
  • 12.10.19
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Nõmme Kalju FC I (08) U12
  • 12.10.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-Jõgeva SK Noorus-96
  • 12.10.19
    18:00-20:00
    Tartu FC Santos U16-FC Tallinn U16 (U16 EMV)
  • 13.10.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Põltsamaa Sport(08) U12
  • 13.10.19
    16:00-17:30
    Tartu FC Ararat 05-Tallinna FC Levadia 05 (U-15)
  • 16.10.19
    17:00-19:00
    1/2 Tartu FC Santos I (08) - Saku Sporting Valge (08) U12 II alagrupp
  • 18.10.19
    18:30-20:00
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Valga FC Warrior (08) U12
  • 19.10.19
    11:00-13:00
    1/2 Merkuur-Juunior 07 - Pärnu JK Vaprus kollane 07
  • 19.10.19
    12:00-13:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)- Rae Spordikool Kalev Valge (08) U12
  • 20.10.19
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II- Tartu FC Santos (II liiga)
  • 23.10.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Tallinna FC Flora Rohelised II(08) U12
  • 25.10.19
    20:00-22:00
    1/2 Elva Seikluspark vs Team Helm (RL III koha mäng)
  • 26.10.19
    14:00-16:00
    Tartu JK Welco - FC Elva (esiliiga)
  • 26.10.19
    16:30-17:45
    Merkuur - Juunior (05) - FC Aljance (05)
  • 27.10.19
    13:00-14:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Tartu JK Welco(08) U12
  • 31.10.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco - Kohtla-Järve JK Järve (esiliiga)

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00

L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule


Vanemadministraator

Jelena Andrejevs
Tel: 529 1611