• 07.09.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-JK Narva Trans II (II liiga)
  • 07.09.19
    16:00-18:00
    Tartu FC Helios-Valga FC Warrior III liiga
  • 07.09.19
    18:00-19:15
    1/2 JK Merkuur-Juunior 07 - FC Elva (07) EJL U13 A-alagrupp
  • 08.09.19
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II-FC Jõgeva Wolves (II liiga)
  • 12.09.19
    18:00-19:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Põlva FC Lootus(08) U12
  • 14.09.19
    12:00-13:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Tartu JK Tammeka Sinine (08) U12
  • 14.09.19
    13:00-15:30
    1/2 Vanus 2009- Eesti noorte meistrivõistlused
  • 14.09.19
    18:00-20:00
    Welco X - Vastseliina III liiga
  • 15.09.19
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos II(07)-Saku Sporting(07) U13
  • 15.09.19
    13:00-14:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Tartu JK Tammeka Valge (08)U12
  • 15.09.19
    15:00-16:15
    1/2 Tartu FC Santos I (07) - Tartu JK Merkuur-Juunior (07 Tartu FC Santos I U13
  • 19.09.19
    19:30-21:30
    Tartu JK Welco – Rakvere JK Tarvas
  • 21.09.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Helios-Tartu JK Welco X III liiga
  • 22.09.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Ararat 05-JK Tallinna Kalev Jüri 05 (U-15)
  • 22.09.19
    14:00-15:15
    1/2 Tartu FC Santos I (07) - Tallinna FC Flora I (07)
  • 22.09.19
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II-JK Sillamäe Kalev (II liiga)
  • 24.09.19
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs FC Nõmme United (u-19)
  • 25.09.19
    17:00-18:15
    1/2 Tartu FC Santos II(07)-Vändra JK Vaprus (07) U13
  • 25.09.19
    20:00-21:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Tartu FC Helios (08) U12
  • 26.09.19
    19:00-21:00
    JK Welco – Tallinna JK Legion
  • 27.09.19
    13:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 28.09.19
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 28.09.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-Tallinna JK Legion II (II liiga) * toimub sepal
  • 29.09.19
    08:00-13:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 29.09.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK / Jõgeva SK Noorus-96 ÜM III liiga

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00

L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule


Vanemadministraator

Jelena Andrejevs
Tel: 529 1611