• 01.10.20
    16:00-17:30
    1/2 JK Merkuur -Juunior 08 vs Rae Spordikool Kalev Valge08
  • 01.10.20
    19:00-21:00
    Welco II vs Tartu FC Helios (II liiga)
  • 03.10.20
    10:00-11:30
    1/2 U12 FA Tartu Kalev vs FC Helios Võru
  • 03.10.20
    12:00-14:00
    U17 FA Tartu Kalev vs Nõmme United
  • 03.10.20
    15:00-16:30
    U15 FA Tartu Kalev - Kohtla-Järve JK (IV LIIGA)
  • 03.10.20
    18:00-19:30
    1/2 U13 FA Tartu Kalev Must (08) - Valga FC Warrior (08)
  • 04.10.20
    13:00-15:00
    TARTU JK WELCO - Viimsi JK (esiliiga)
  • 04.10.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM ( III liiga)
  • 05.10.20
    14:00-22:00
    Merkuur-Juunior Tartu linna koolidevahelise jalgpalli turniir
  • 06.10.20
    14:00-20:30
    Merkuur-Juunior Tartu linna koolidevahelise jalgpalli turniir
  • 10.10.20
    08:00-17:00
    Santos Cup
  • 10.10.20
    18:00-19:30
    U14 Tartu FC Santos - Pärnu JK Vaprus
  • 11.10.20
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos(09) - Vōru FC Helios(09) ENMV
  • 11.10.20
    12:00-13:30
    1/2 U13 FA Tartu Kalev vs Nõmme Kalju FC I
  • 11.10.20
    13:00-14:30
    1/2 U13 JK Merkuur-Juunior(08) vs Saku Sporting (08)
  • 11.10.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios II - JK Sillamäe Kalev ( II liiga)
  • 12.10.20
    19:30-21:30
    U17 Tartu FC Santos - Narva Trans (Eliitliiga esiliiga)
  • 17.10.20
    12:00-13:30
    Tartu JK Merkuur-Juunior 05 - Parnu JK Vaprus 05
  • 17.10.20
    14:30-16:00
    1/2 U12 FA Tartu Kalev vs FC Santos Tartu
  • 17.10.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios II-Tartu JK Welco X (III liiga)
  • 18.10.20
    11:00-14:00
    1/2 Santos (ENMV Kodumängud) U10
  • 18.10.20
    14:30-16:30
    U17 Tartu FC Santos - Läänemaa (Eliitliiga esiliiga)
  • 18.10.20
    17:00-19:00
    Welco II vs Jõgeva SK Noorus-96 (II liiga)
  • 18.10.20
    19:00-20:30
    FA Tartu Kalev - JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM (U15 IV liiga)
  • 21.10.20
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios II - FC Äksi Wolves (III liiga)
  • 22.10.20
    19:00-21:00
    Welco II vs FCI Tallinn (II liiga)
  • 24.10.20
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco - Nõmme Kalju FC U21 (esiliiga)
  • 24.10.20
    18:00-19:30
    U14 Tartu FC Santos - FC Olymp
  • 25.10.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios- FC Jõgeva Wolves (II liiga)

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 16.00-22.00
L-P 12.00-20.00*

* treeningute ja võistlust läbiviimiseks avatud vastavalt treening-ja võistlusgraafikule


Vanemadministraator

Jelena Andrejevs
Tel: 529 1611