Esilehe info

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00

L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule


Vanemadministraator

Jelena Andrejevs
Tel: 529 1611

s_annelinna_kmv.jpg
  • 01.10.19
    15:00-22:00
    Koolidevaheline jalgpalliturniir /Merkuur-Juunior
  • 02.10.19
    15:00-17:15
    Koolidevaheline jalgpalliturniir /Merkuur-Juunior
  • 02.10.19
    17:15-18:30
    1/2 Tartu FC Santos I (07) - FC Elva (07) Tartu FC Santos I U13
  • 02.10.19
    18:30-22:00
    Koolidevaheline jalgpalliturniir
  • 04.10.19
    13:00-21:30
    Hillar Otto Memoriaal
  • 05.10.19
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 06.10.19
    08:00-14:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 06.10.19
    12:00-14:00
    Tartu FC Santos U16-Harju JK Laagri U16 (U16 EMV)
  • 06.10.19
    14:30-16:00
    1/2 JK Merkuur-juunior 07 - Pärnu JK Vaprus kollane 07
  • 06.10.19
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II-Lasnamäe FC Ajax (II liiga)
  • 09.10.19
    17:00-18:30
    1/2 JK Merkuur-Juunior 07 - Tartu FC Santos 07
  • 12.10.19
    10:00-11:15
    1/2 Tartu FC Santos I (07) - Viljandi JK Tulevik (07)
  • 12.10.19
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Nõmme Kalju FC I (08) U12
  • 12.10.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-Jõgeva SK Noorus-96
  • 12.10.19
    18:00-20:00
    Tartu FC Santos U16-FC Tallinn U16 (U16 EMV)
  • 13.10.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Põltsamaa Sport(08) U12
  • 13.10.19
    16:00-17:30
    Tartu FC Ararat 05-Tallinna FC Levadia 05 (U-15)
  • 16.10.19
    17:00-19:00
    1/2 Tartu FC Santos I (08) - Saku Sporting Valge (08) U12 II alagrupp
  • 18.10.19
    18:30-20:00
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Valga FC Warrior (08) U12
  • 19.10.19
    11:00-13:00
    1/2 Merkuur-Juunior 07 - Pärnu JK Vaprus kollane 07
  • 19.10.19
    12:00-13:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)- Rae Spordikool Kalev Valge (08) U12
  • 20.10.19
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II- Tartu FC Santos (II liiga)
  • 23.10.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Tallinna FC Flora Rohelised II(08) U12
  • 25.10.19
    20:00-22:00
    1/2 Elva Seikluspark vs Team Helm (RL III koha mäng)
  • 26.10.19
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco - FC Elva (esiliiga)
  • 26.10.19
    15:30-16:45
    Merkuur - Juunior (05) - FC Aljance (05)
  • 27.10.19
    13:00-14:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-Tartu JK Welco(08) U12
  • 31.10.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco - Kohtla-Järve JK Järve (esiliiga)

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00

L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule


Vanemadministraator

Jelena Andrejevs
Tel: 529 1611