Stadium Tamme

    • 01.06.18
      09:00-13:00
      Tartu Tamme Kooli spordipäev, peaareen
    • 01.06.18
      09:00-13:00
      Tartu Tamme Kooli spordipäev, kunstmuruväljak
    • 02.06.18
      12:00-14:00
      Tartu FC Helios - Võru FC Helios II (III liiga), kunstmuruväljak
    • 02.06.18
      15:00-16:30
      Tartu FC Helios - Tallinna FC Flora I (U-15), kunstmuruväljak
    • 02.06.18
      18:00-19:30
      Tartu FC Helios - Nõmme Kalju FC (U-17), kunstmuruväljak
    • 03.06.18
      11:00-15:00
      U12 ja U10 laste kergejõustiku võistlused, peaareen
    • 03.06.18
      16:00-20:00
      54. Gustav Sule mälestusvõistlused, kergejõustiku peaareen
    • 03.06.18
      18:00-20:00
      Tartu FC Helios II - Tartu JK Welco X (IV liiga), kunstmuruväljak
    • 05.06.18
      09:00-13:00
      Tartu Reiniku Gümnaasiumi spordipäev- peaareen
    • 05.06.18
      15:00-19:00
      TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal, peaareen
    • 05.06.18
      18:00-20:00
      Tartu FC Helios - FCI Tallinn (U19 eliitliiga)
    • 06.06.18
      09:00-13:00
      Tartu Reiniku Gümnaasiumi spordipäev- peaareen
    • 06.06.18
      15:00-19:00
      TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaal, peaareen
    • 06.06.18
      19:30-21:30
      Tartu FC Helios - Saue JK (karikavõistlus), kunstmuruväljak
    • 07.06.18
      19:00-21:00
      Tartu JK Welco X - Vaimastvere SK Illi (IV liiga), kunstmuruväljak
    • 09.06.18
      15:00-17:00
      Eesti - Soome ragbi võistlused, peaareen
    • 09.06.18
      16:00-19:00
      Tartu Titans - Vilnius Iron Wolves (Monte Clark Cup), kunsmuruväljak
    • 10.06.18
      11:00-18:30
      Eesti Noorte KV, kergejõustiku peaareen
    • 10.06.18
      17:00-19:00
      Tartu FC Helios - Põlva FC Lootos (III liiga), kunstmuruväljak
    • 13.06.18
      19:30-21:30
      Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora (PL), peaareen
    • 14.06.18
      19:30-21:30
      1/2 JK Tartu Unlimited -Playtech (RL mäng)
    • 16.06.18
      10:30-11:30
      FitGames`i Lastejooks, peaareen
    • 16.06.18
      11:30-16:30
      FitGames 2018 III etapp, peaareen
    • 16.06.18
      12:00-14:00
      1/2 JK Welco U9 poiste turniir
    • 17.06.18
      12:00-15:00
      Suvine Sportland sprint, kergejõustiku peaareen
    • 17.06.18
      14:00-16:00
      1/2 Elva Seikluspark - Laheda SK (RL võistlus)
    • 17.06.18
      17:30-19:00
      1/2 JK Tartu Unlimited - FC Mulgi (RL), kunsmuruväljak
    • 23.06.18
      22:00-01:00
      XVIII üliõpilasfestival Gaudeamus 2018 Tantsupidu “Jaaniöö müsteerium”,
    • 23.06.18
      22:00-01:00
      XVIII üliõpilasfestival Gaudeamus 2018 Tantsupidu “Jaaniöö müsteerium”,