Stadium Tamme

    • 04.05.17
      19:00-21:00
      Tartu JK Welco - Maardu Linnameeskond (Esiliiga), peaareen
    • 05.05.17
      17:00-18:30
      FC Ülenurme - Kiviõli FC Irbis (U-15), kunstmuruväljak
    • 06.05.17
      18:00-19:30
      Tartu FC Helios - FC Narva (U-14), kunstmuruväljak
    • 07.05.17
      13:00-15:00
      1/2 JK Elva Seikluspark - JK Tammeka harrastajad (Rahvaliiga), kunstmuruväljak
    • 07.05.17
      16:00-18:00
      Tartu FC Helios - Koeru JK (III liiga), kunstmuruväljak
    • 07.05.17
      18:00-20:00
      1/2 JK Welco Female - TÜ Fauna Female (Rahvaliiga) kunstmuruväljak
    • 07.05.17
      19:30-21:30
      1/2 Revilo- Auto/JK Kõpu (Rahvaliiga), kunstmuruväljak
    • 09.05.17
      18:00-20:00
      Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond (Evald Tipneri karikavõistlus), peaareen
    • 11.05.17
      09:30-12:30
      Tartu linna ja maakonna lasteaedade kevadine spordipäev (peaareen)
    • 12.05.17
      10:30-17:00
      PPA Olümpia (kunstmuruväljak)
    • 12.05.17
      17:30-19:00
      Tartu FC Helios - Tartu FC Santos I (U-14), kunstmuruväljak
    • 12.05.17
      19:00-21:00
      Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond (PL), peaareen
    • 12.05.17
      19:30-21:00
      Tartu FC Helios - FC Helios Võru ( U-15), kunstmuruväljak
    • 13.05.17
      09:30-10:30
      FC Helios Kollane - JK Tammeka (U13) kunstmuruväljak
    • 13.05.17
      11:00-15:30
      PPA Olümpia, peaareen
    • 13.05.17
      11:00-14:30
      PPA Olümpia (kunstmuruväljak)
    • 13.05.17
      15:00-16:30
      Tartu FC Helios - Tallinna FC Flora (U-17), kunstmuruväljak
    • 13.05.17
      17:00-18:30
      Tartu FC Helios - Rakvere JK Tarvas (U-16), kunstmuruväljak
    • 13.05.17
      19:00-21:00
      1/2 JK Pingipoisid - JK Tartu Pauk (RL), kunstmuruväljak
    • 15.05.17
      08:30-10:30
      Tartu Luterliku Peetri Kooli spordipäev, peaareen
    • 16.05.17
      10:00-11:30
      Lasteaed Hellik spordipäev, peaareen
    • 17.05.17
      09:00-13:00
      Katoliku Kooli spordipäev, peaareen
    • 17.05.17
      19:00-21:00
      Tartu JK Welco - Tallinna FC Levadia U21 (Esiliiga), peaareen
    • 18.05.17
      16:00-18:30
      TV 10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp, peaareen
    • 19.05.17
      08:30-11:30
      Tamme Kooli spordipäev, peaareen
    • 19.05.17
      17:00-18:30
      Tartu FC Helios - Jõhvi FC Lokomotiv (U-15), kunstmuruväljak
    • 19.05.17
      17:30-19:00
      Tartu Kalevi lastevõistlus IV etapp, peaareen
    • 20.05.17
      11:00-12:30
      Tartu FC Helios - FC Nõmme United (U-17), kunstmuruväljak
    • 20.05.17
      12:00-15:00
      Balti noorte suvespartakiaad ja Annely Ojastu auhinnalised KJ võistlused, peaar
    • 20.05.17
      13:00-14:00
      1/2 FC Santos I – JK Tammeka Sinine (U-11), kunstmuruväljak
    • 20.05.17
      14:00-16:00
      EÜS - Korp!Ugala sõpruskohtumine, kunstmuruväljak
    • 21.05.17
      16:00-18:00
      Tartu FC Helios - Ambla Vallameeskond (III liiga), kunstmuruväljak
    • 22.05.17
      09:00-13:00
      Tamme Gümnaasiumi spordipäev
    • 22.05.17
      10:00-14:00
      Tamme Gümnaasiumi spordipäev
    • 22.05.17
      16:00-18:30
      Tartu meistrivõistlused kergejõustikus (teivas ja vasar), peaareen
    • 23.05.17
      16:00-20:00
      Tartu meistrivõistlused kergejõustikus, peaareen
    • 23.05.17
      17:00-18:30
      FC Helios - FC Ajax Tallinn (U17 eliitliiga), kunstmuruväljak
    • 24.05.17
      16:00-20:00
      Tartu meistrivõistlused kergejõustikus, peaareen
    • 25.05.17
      10:00-15:00
      Vanglateenistuse jalgpalli MV (kunstmuruväljak)
    • 25.05.17
      16:00-20:00
      Tartu meistrivõistlused kergejõustikus, peaareen
    • 26.05.17
      17:00-18:30
      Tartu FC Helios - Tartu JK Tammeka (U-14), kunstmuruväljak
    • 27.05.17
      12:00-13:30
      Tartu FC Helios - FCI Tallinn (U-17 esiliiga), kunstmuruväljak
    • 30.05.17
      19:00-21:00
      Tartu võimlemispidu "Õnnetunne", peaareen
    • 31.05.17
      16:30-18:00
      FC Helios - JK Tammeka (U-17 Esiliiga), kunstmuruväljak