Stadium Annelinn

    • 01.05.19
      17:00-19:00
      Tartu FC Helios - Raplamaa JK (U17 eliitliiga)
    • 04.05.19
      11:00-12:30
      Tartu FC Helios-Tallinna FC Levadia (05) MV liigamäng
    • 04.05.19
      13:00-14:30
      1/2 Tartu FC Santos I (07)- Tartu JK Merkuur-Juunior(07) U13
    • 04.05.19
      15:00-17:00
      Tartu FC Santos U16-FC Nõmme United U16 (U16 EMV)
    • 04.05.19
      19:00-21:00
      Tartu JK Welco - Rakvere JK Tarvas (Esiliiga)
    • 05.05.19
      11:00-12:30
      1/2 Tartu FC Santos II(07)-Läänemaa JK(07) U13
    • 05.05.19
      13:00-15:00
      Tartu FC Santos-Põhja-Tallinna JK Volta II (II liiga)
    • 05.05.19
      15:00-16:30
      1/2 Tartu FC Santos II (08)-Põltsamaa SK Motiiv (08) U12
    • 05.05.19
      17:00-19:00
      Tartu JK Welco II- JK Tammeka III (II liiga)
    • 05.05.19
      19:30-21:00
      Tartu FC Ararat 05-JK Vasalemma 05 (U-15)
    • 08.05.19
      17:00-18:30
      1/2 U13 IV alagruppi Tartu JK Merkuur-Juunior 07 - FC Helios Võru 07
    • 08.05.19
      20:00-22:00
      Tartu JK Welco X - FC Kose Väikesed karikavõistlused 1/16
    • 11.05.19
      10:30-12:00
      1/2 Fa Tartu Kalev must vs Põltsamaa sport
    • 11.05.19
      13:00-15:00
      Tartu FC Santos-FCI Tallinn II liiga
    • 11.05.19
      15:00-17:30
      1/2 Korp! Sakala Vilistlaskogu MTÜ
    • 11.05.19
      18:00-20:00
      Tartu FC Santos U16-Tallinna JK Legion U16 (U16 EMV)
    • 12.05.19
      11:00-12:30
      1/2 FA Tartu Kalev roheline vs Nõmme Kalju FC I (U12)
    • 12.05.19
      11:00-12:30
      1/2 FA Tartu Kalev roheline vs Nõmme Kalju FC I (U12)
    • 12.05.19
      13:00-15:00
      Tartu JK Welco X-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga)
    • 12.05.19
      18:00-19:30
      FA Tartu Kalev vs Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (U14)
    • 15.05.19
      21:00-23:00
      Fc Santos - Fc Hell Hunt Tallinn (väike karikas)
    • 17.05.19
      19:00-21:00
      Tartu JK Welco II-Maardu LM II (II liiga)
    • 18.05.19
      11:00-12:30
      Tartu FC Helios-Tallinna FC Flora I (05) MV liigamäng
    • 18.05.19
      13:00-15:00
      Tartu FC Helios-Tartu JK Tammeka IV III liiga
    • 18.05.19
      15:00-16:30
      1/2 Tartu FC Santos I(08)-FC Nõmme United I(08) U12
    • 18.05.19
      17:45-19:15
      1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - Põlva FC Lootos (07) U13
    • 18.05.19
      20:00-21:30
      1/2 Tartu FC Santos I(07)-FC Helios Võru(07) U13
    • 19.05.19
      10:00-11:30
      1/2 Tartu FC Santos II(07)-Paide LM Türi (07) U13
    • 19.05.19
      12:00-13:30
      Tartu FC Ararat 05-Nõmme Kalju FC 2 05 (U-15)
    • 19.05.19
      14:00-15:30
      1/2 Tartu FC Santos II (08)-Viljandi JK Tulevik Kollane (08) U12
    • 21.05.19
      18:30-20:30
      Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs FCI Tallinn (u-19)
    • 25.05.19
      11:30-13:30
      Tartu JK Welco X-Tartu FC Helios (III liiga)
    • 25.05.19
      13:30-15:00
      1/2Fa Tartu Kalev vs Jk Tallinna Kalev valge U11
    • 26.05.19
      12:00-13:30
      Tartu FC Helios-Paide Linnameeskond (05) MV liigamäng
    • 26.05.19
      14:00-16:00
      Tartu FC Santos-Tallinna FC Ararat II liiga
    • 26.05.19
      16:00-17:30
      1/2 Tartu FC Santos II(08)-FC Otepää(08) U12
    • 26.05.19
      18:00-20:00
      Tartu FC Helios - Võru FC Helios (U17 eliitliiga)