Korralda üritus

Aastaringselt on võimalik väljakul läbi viia nii noorte, harrastajate kui ka erinevaid liigade Eesti meistrivõistlusi ning karikavõistlusi jalgpallis.
Lisaks sellele sobib väljak ideaalselt ka erinevate mitmepäevaste laste ja noorte kodu- ning rahvusvaheliste jalgpalliturniiride läbiviimiseks.

  • 01.09.18
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco II-Maardu Linnameeskond II (II liiga)
  • 02.09.18
    12:00-14:00
    Tartu FC Santos II-Raasiku FC Joker (II liiga)
  • 09.09.18
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II-JK Narva Trans II (II liiga)
  • 14.09.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos I(04)-Tartu FC Helios(04) U-15 Esiliiga
  • 14.09.18
    19:00-20:30
    Tartu FC Ararat - Tallinna JK Legion (U14 II liiga)
  • 15.09.18
    10:15-11:15
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - Tartu JK Tammeka Valge (07)
  • 15.09.18
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos II-JK Sillamäe Kalev (II liiga)
  • 16.09.18
    16:00-17:00
    1/2 FC Helios- FC Tallinn (U12)
  • 16.09.18
    17:30-18:30
    1/2 FC Helios - FC Santos (U12)
  • 18.09.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos U17-Tallinna JK Legion U17 (U-17)
  • 20.09.18
    17:30-19:00
    8 voor U14 2 liiga B tasand Tartu FC Ararat 05 - JK Vasalemma 05
  • 21.09.18
    10:00-18:30
    Hillar Otto Memorial (tüdrukud 2003/2004)
  • 21.09.18
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco II-FC Tallinn (II liiga)
  • 22.09.18
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (tüdrukud 2003/2004)
  • 23.09.18
    09:00-14:00
    Hillar Otto Memorial (tüdrukud 2003/2004)
  • 23.09.18
    14:00-15:00
    1/2 Tartu FC Santos I – FC Elva (U12 III alagrupp)
  • 23.09.18
    15:00-16:30
    1/2 Tartu FC Santos – Tallinna FC Levadia Must (U13A alagrupp)
  • 23.09.18
    17:00-18:00
    1/2 Tartu FC Santos II – Tartu JK Tammeka Sinine (U12 III alagrupp)
  • 24.09.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos-JK Tallinna Kalev U-21 (Esiliiga)
  • 25.09.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos U17-Tartu JK Tammeka U17 (U-17)
  • 26.09.18
    18:00-19:30
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - FC Helios Võru
  • 27.09.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos-Rakvere JK Tarvas (Esiliiga)
  • 28.09.18
    11:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)
  • 29.09.18
    08:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)
  • 29.09.18
    13:00-14:45
    Tartu FC Santos II-Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga)
  • 30.09.18
    08:00-14:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)
  • 30.09.18
    15:00-18:00
    1/2 FC Helios ENMV U-10 poiste turniir
  • 30.09.18
    15:00-16:30
    1/2 Tartu FC Santos – FCI Tallinn (U13)
  • 30.09.18
    17:30-18:30
    1/2 Tartu FC Santos II – FC Otepää U11

A Le Coq spordimaja logo

Ihaste tee 7,
51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 06.10.18
    10:00-16:00
    Zen sügisturniir judos
  • 06.10.18
    15:00-21:00
    Poksivõistlus Olümpiakinnas (I pallisaal)
  • 07.10.18
    10:30-13:00
    Poksivõistlus Olümpiakinnas (I pallisaal)

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 28.09.18
    11:00-21:00
    Tartu Santos Cup
  • 29.09.18
    10:00-20:00
    Tartu Santos Cup
  • 29.09.18
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus (PL), peaareen

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 30.09.18
    11:00-17:00
    Tartu Karikasari lauatennises ( I saal)
  • 06.10.18
    10:00-18:00
    U-18 eesti KV tsooniturniir poeglastele( IV saal)
  • 06.10.18
    12:00-14:30
    33.Tartu turniir viievõistluses ( II saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 27.10.18
    11:30-17:30
    Sytema Cup 2018
  • 24.11.18
    09:00-20:00
    Biomechanics Tartu MV

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-20.00*


* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 26.09.18
    18:00-19:30
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - FC Helios Võru
  • 27.09.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos-Rakvere JK Tarvas (Esiliiga)
  • 28.09.18
    11:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*

* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator
Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

  • 28.09.18
    15:00-20:00
    Tartu Santos Cup 2006/08/10
  • 29.09.18
    11:00-20:00
    Tartu Santos Cup 2006/08/10
  • 30.09.18
    08:00-13:00
    Tartu Santos CUP 2006/08/10

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819