Korralda üritus

Aastaringselt on võimalik väljakul läbi viia nii noorte, harrastajate kui ka erinevaid liigade Eesti meistrivõistlusi ning karikavõistlusi jalgpallis.
Lisaks sellele sobib väljak ideaalselt ka erinevate mitmepäevaste laste ja noorte kodu- ning rahvusvaheliste jalgpalliturniiride läbiviimiseks.

  • 03.04.19
    20:00-22:00
    FC Jõgeva Wolves - Anija JK(väikeste kariakvõistluste 1/32 finaal)
  • 04.04.19
    18:30-20:30
    Tartu JK Welco - Pärnu JK Vaprus (esiliiga)
  • 05.04.19
    11:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 06.04.19
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 07.04.19
    08:00-13:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 07.04.19
    13:30-15:30
    Tartu FC Santos-JK Sillamäe Kalev II liiga
  • 07.04.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK vs. Tartu FC Helios (III liiga)
  • 07.04.19
    19:00-20:30
    Tartu FC Helios-Tartu FC Ararat (05) MV liigamäng
  • 12.04.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco X-FC Otepää (III liiga)
  • 13.04.19
    08:00-19:30
    Hillar Otto Memoriaal
  • 13.04.19
    20:00-22:00
    Tartu FC Helios-FC Äksi Wolves III liiga
  • 14.04.19
    08:00-12:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 14.04.19
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco - Tallinna JK Kalev u21 (esiliiga)
  • 14.04.19
    17:00-18:30
    Tartu FC Ararat 05-Paide Linnameeskond05 (U-15)
  • 14.04.19
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios - FC Elva (U17 eliitliiga)
  • 15.04.19
    18:00-19:30
    FA Tartu Kalev-FC Elva U14
  • 16.04.19
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs Rakvere JK Tarvas (U-19)
  • 17.04.19
    18:00-20:00
    Tartu SK 10 Premium (N)-JK Tallinna Kalev (N) Naiste karikavõistlused
  • 17.04.19
    21:00-23:00
    EMÜ SK vs FC Zapoos
  • 19.04.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco II-Kohtla Järve JK Järve II (II liiga)
  • 20.04.19
    10:00-11:30
    1/2 Tartu FC Santos I(07)-Tartu FC Helios(07) U13
  • 20.04.19
    11:15-12:45
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Pärnu JK(08) U12
  • 20.04.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-Lasnamäe FC Ajax II liiga
  • 21.04.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Helios-JK Tallinna Kalev Jüri (05) MV liigamäng
  • 21.04.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-FC Elva Valge(08) (U-12)
  • 21.04.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK vs. Tartu JK Welco X (III liiga)
  • 21.04.19
    19:15-20:45
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - Tartu JK Tammeka Sinine (07) U13
  • 24.04.19
    20:00-22:00
    Tartu JK Welco X – Tallinna JK Jalgpallihaigla
  • 27.04.19
    11:30-12:30
    1/2 FA Tartu Kalev-Kohtla-Järve FC Viru Star U13
  • 27.04.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Helios-FC Tarvastu / JK Tõrva ÜM III liiga
  • 27.04.19
    15:30-17:30
    Tartu FC TRT77 vs FC Lelle (IV liiga lõunatsooni mäng)
  • 27.04.19
    18:00-20:00
    Tartu JK Welco X-FC Äksi Wolves III liiga
  • 30.04.19
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs Tallinna FC Levadia

s_alecoqsportspordimajalogo.jpg

Ihaste tee 7, 

51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00


Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 21.04.19
    08:00-20:00
    Eesti MV ilu- ja rühmvõimlemises
  • 27.04.19
    10:00-21:00
    Kevadturniir batuudihüpetes (I pallisaal )
  • 28.04.19
    10:00-21:00
    Kevadturniir batuudihüpetes ( I pallisaal )

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 08.05.19
    19:00-20:00
    Tartu KEVEK Staadionijooksusari 2019, I etapp, peaareen
  • 09.05.19
    10:00-13:00
    Tartu linna ja Tartumaa lasteaedade spordipäev, peaareen
  • 13.05.19
    08:30-13:00
    Tartu Tamme Gümnaasiumi spordipäev, peaareen

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 21.04.19
    11:00-17:00
    Tartu Karikasari lauatennises ( I saal)
  • 21.04.19
    11:00-17:30
    Tartu Karikasari lauatennises
  • 27.04.19
    10:00-19:00
    Indica finaalmängud ( I saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 19.05.19
    11:00-20:00
    EMV batuudihüpetes

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator

Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 21.04.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Helios-JK Tallinna Kalev Jüri (05) MV liigamäng
  • 21.04.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-FC Elva Valge(08) (U-12)
  • 21.04.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK vs. Tartu JK Welco X (III liiga)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator 

Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

  • 27.04.19
    10:00-17:00
    Korp!Fraternitas Estica VÕISTLUS
  • 28.04.19
    13:00-15:00
    Võistlused (Karl-Tanel Paes)
  • 28.04.19
    18:30-20:00
    FC Helios U12 - FA Kalev

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819