• 01.05.19
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios - Raplamaa JK (U17 eliitliiga)
  • 04.05.19
    11:00-12:30
    Tartu FC Helios-Tallinna FC Levadia (05) MV liigamäng
  • 04.05.19
    13:00-14:30
    1/2 Tartu FC Santos I (07)- Tartu JK Merkuur-Juunior(07) U13
  • 04.05.19
    15:00-17:00
    Tartu FC Santos U16-FC Nõmme United U16 (U16 EMV)
  • 04.05.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco - Rakvere JK Tarvas (Esiliiga)
  • 05.05.19
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos II(07)-Läänemaa JK(07) U13
  • 05.05.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-Põhja-Tallinna JK Volta II (II liiga)
  • 05.05.19
    15:00-16:30
    1/2 Tartu FC Santos II (08)-Põltsamaa SK Motiiv (08) U12
  • 05.05.19
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II- JK Tammeka III (II liiga)
  • 05.05.19
    19:30-21:00
    Tartu FC Ararat 05-JK Vasalemma 05 (U-15)
  • 08.05.19
    17:00-18:30
    1/2 U13 IV alagruppi Tartu JK Merkuur-Juunior 07 - FC Helios Võru 07
  • 08.05.19
    20:00-22:00
    Tartu JK Welco X - FC Kose Väikesed karikavõistlused 1/16
  • 11.05.19
    10:30-12:00
    1/2 Fa Tartu Kalev must vs Põltsamaa sport
  • 11.05.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-FCI Tallinn II liiga
  • 11.05.19
    15:00-17:30
    1/2 Korp! Sakala Vilistlaskogu MTÜ
  • 11.05.19
    18:00-20:00
    Tartu FC Santos U16-Tallinna JK Legion U16 (U16 EMV)
  • 12.05.19
    11:00-12:30
    1/2 FA Tartu Kalev roheline vs Nõmme Kalju FC I (U12)
  • 12.05.19
    11:00-12:30
    1/2 FA Tartu Kalev roheline vs Nõmme Kalju FC I (U12)
  • 12.05.19
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco X-FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga)
  • 12.05.19
    18:00-19:30
    FA Tartu Kalev vs Põltsamaa Sport/Suure-Jaani United (U14)
  • 15.05.19
    21:00-23:00
    Fc Santos - Fc Hell Hunt Tallinn (väike karikas)
  • 17.05.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco II-Maardu LM II (II liiga)
  • 18.05.19
    11:00-12:30
    Tartu FC Helios-Tallinna FC Flora I (05) MV liigamäng
  • 18.05.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Helios-Tartu JK Tammeka IV III liiga
  • 18.05.19
    15:00-16:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-FC Nõmme United I(08) U12
  • 18.05.19
    17:45-19:15
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - Põlva FC Lootos (07) U13
  • 18.05.19
    20:00-21:30
    1/2 Tartu FC Santos I(07)-FC Helios Võru(07) U13
  • 19.05.19
    10:00-11:30
    1/2 Tartu FC Santos II(07)-Paide LM Türi (07) U13
  • 19.05.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Ararat 05-Nõmme Kalju FC 2 05 (U-15)
  • 19.05.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II (08)-Viljandi JK Tulevik Kollane (08) U12
  • 21.05.19
    18:30-20:30
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs FCI Tallinn (u-19)
  • 25.05.19
    11:30-13:30
    Tartu JK Welco X-Tartu FC Helios (III liiga)
  • 25.05.19
    13:30-15:00
    1/2Fa Tartu Kalev vs Jk Tallinna Kalev valge U11
  • 26.05.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Helios-Paide Linnameeskond (05) MV liigamäng
  • 26.05.19
    14:00-16:00
    Tartu FC Santos-Tallinna FC Ararat II liiga
  • 26.05.19
    16:00-17:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-FC Otepää(08) U12
  • 26.05.19
    18:00-20:00
    Tartu FC Helios - Võru FC Helios (U17 eliitliiga)

s_alecoqsportspordimajalogo.jpg

Ihaste tee 7, 

51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00


Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 02.06.19
    17:00-19:00
    VK Janika kevadpidu (I,II ja III pallisaal )
  • 08.06.19
    10:00-20:00
    Tartu linna MV sulgpallis (I ja II pallisaal )
  • 12.07.19
    10:00-21:00
    Linnade ja maakondade suvemängud (kõik saalid )

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 21.05.19
    09:30-14:00
    Tartu Tamme Kooli spordipäev, peaareen
  • 21.05.19
    19:00-20:00
    Tartu KEVEK Staadionijooksusari 2019, II etapp, peaareen
  • 22.05.19
    19:30-21:30
    Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora (PL) peaareen

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 08.06.19
    10:00-21:00
    Korvpallikooli 45-Juubeli üritus I ja IV saal)
  • 08.06.19
    12:00-14:30
    Tartu Veteranide turniir ja Tartu MV ( II saal)
  • 13.09.19
    17:00-21:00
    Kullam-Naarits korvpalliturniiriks( I saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator

Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 21.05.19
    18:30-20:30
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs FCI Tallinn (u-19)
  • 25.05.19
    11:30-13:30
    Tartu JK Welco X-Tartu FC Helios (III liiga)
  • 25.05.19
    13:30-15:00
    1/2Fa Tartu Kalev vs Jk Tallinna Kalev valge U11

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator 

Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

  • 25.05.19
    09:30-16:00
    Korp! Fraternitas Estica VÕISTLUS
  • 26.05.19
    11:30-13:00
    Tartu JK Welco (08) vs FA Tartu Kalev (08)
  • 26.05.19
    13:00-14:45
    JK Welco vs JK Tammeka (rahvaliiga)

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819