• 01.09.18
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco II-Maardu Linnameeskond II (II liiga)
  • 02.09.18
    12:00-14:00
    Tartu FC Santos II-Raasiku FC Joker (II liiga)
  • 09.09.18
    17:00-19:00
    Tartu JK Welco II-JK Narva Trans II (II liiga)
  • 14.09.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos I(04)-Tartu FC Helios(04) U-15 Esiliiga
  • 14.09.18
    19:00-20:30
    Tartu FC Ararat - Tallinna JK Legion (U14 II liiga)
  • 15.09.18
    10:15-11:15
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - Tartu JK Tammeka Valge (07)
  • 15.09.18
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos II-JK Sillamäe Kalev (II liiga)
  • 16.09.18
    16:00-17:00
    1/2 FC Helios- FC Tallinn (U12)
  • 16.09.18
    17:30-18:30
    1/2 FC Helios - FC Santos (U12)
  • 18.09.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos U17-Tallinna JK Legion U17 (U-17)
  • 20.09.18
    17:30-19:00
    8 voor U14 2 liiga B tasand Tartu FC Ararat 05 - JK Vasalemma 05
  • 21.09.18
    10:00-18:30
    Hillar Otto Memorial (tüdrukud 2003/2004)
  • 21.09.18
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco II-FC Tallinn (II liiga)
  • 22.09.18
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (tüdrukud 2003/2004)
  • 23.09.18
    09:00-14:00
    Hillar Otto Memorial (tüdrukud 2003/2004)
  • 23.09.18
    14:00-15:00
    1/2 Tartu FC Santos I – FC Elva (U12 III alagrupp)
  • 23.09.18
    15:00-16:30
    1/2 Tartu FC Santos – Tallinna FC Levadia Must (U13A alagrupp)
  • 23.09.18
    17:00-18:00
    1/2 Tartu FC Santos II – Tartu JK Tammeka Sinine (U12 III alagrupp)
  • 24.09.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos-JK Tallinna Kalev U-21 (Esiliiga)
  • 25.09.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos U17-Tartu JK Tammeka U17 (U-17)
  • 26.09.18
    18:00-19:30
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - FC Helios Võru
  • 27.09.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos-Rakvere JK Tarvas (Esiliiga)
  • 28.09.18
    11:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)
  • 29.09.18
    08:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)
  • 29.09.18
    13:00-14:45
    Tartu FC Santos II-Põhja-Tallinna JK Volta (II liiga)
  • 30.09.18
    08:00-14:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)
  • 30.09.18
    15:00-16:30
    1/2 Tartu FC Santos – FCI Tallinn (U13)
  • 30.09.18
    15:00-18:00
    1/2 FC Helios ENMV U-10 poiste turniir
  • 30.09.18
    17:30-18:30
    1/2 Tartu FC Santos II – FC Otepää U11

A Le Coq spordimaja logo

Ihaste tee 7,
51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 06.10.18
    10:00-16:00
    Zen sügisturniir judos
  • 06.10.18
    15:00-21:00
    Poksivõistlus Olümpiakinnas (I pallisaal)
  • 07.10.18
    10:30-13:00
    Poksivõistlus Olümpiakinnas (I pallisaal)

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 28.09.18
    11:00-21:00
    Tartu Santos Cup
  • 29.09.18
    10:00-20:00
    Tartu Santos Cup
  • 29.09.18
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus (PL), peaareen

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 30.09.18
    11:00-17:00
    Tartu Karikasari lauatennises ( I saal)
  • 06.10.18
    10:00-18:00
    U-18 eesti KV tsooniturniir poeglastele( IV saal)
  • 06.10.18
    12:00-14:30
    33.Tartu turniir viievõistluses ( II saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 27.10.18
    11:30-17:30
    Sytema Cup 2018
  • 24.11.18
    09:00-20:00
    Biomechanics Tartu MV

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-20.00*


* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 26.09.18
    18:00-19:30
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - FC Helios Võru
  • 27.09.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos-Rakvere JK Tarvas (Esiliiga)
  • 28.09.18
    11:00-21:00
    Hillar Otto Memorial (vanus 2006/08/10)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*

* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator
Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

  • 28.09.18
    15:00-20:00
    Tartu Santos Cup 2006/08/10
  • 29.09.18
    11:00-20:00
    Tartu Santos Cup 2006/08/10
  • 30.09.18
    08:00-13:00
    Tartu Santos CUP 2006/08/10

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819