• 03.04.19
    20:00-22:00
    FC Jõgeva Wolves - Anija JK(väikeste kariakvõistluste 1/32 finaal)
  • 04.04.19
    18:30-20:30
    Tartu JK Welco - Pärnu JK Vaprus (esiliiga)
  • 05.04.19
    11:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 06.04.19
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 07.04.19
    08:00-13:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 07.04.19
    13:30-15:30
    Tartu FC Santos-JK Sillamäe Kalev II liiga
  • 07.04.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK vs. Tartu FC Helios (III liiga)
  • 07.04.19
    19:00-20:30
    Tartu FC Helios-Tartu FC Ararat (05) MV liigamäng
  • 12.04.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco X-FC Otepää (III liiga)
  • 13.04.19
    08:00-19:30
    Hillar Otto Memoriaal
  • 13.04.19
    20:00-22:00
    Tartu FC Helios-FC Äksi Wolves III liiga
  • 14.04.19
    08:00-12:00
    Hillar Otto Memoriaal
  • 14.04.19
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco - Tallinna JK Kalev u21 (esiliiga)
  • 14.04.19
    17:00-18:30
    Tartu FC Ararat 05-Paide Linnameeskond05 (U-15)
  • 14.04.19
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios - FC Elva (U17 eliitliiga)
  • 15.04.19
    18:00-19:30
    FA Tartu Kalev-FC Elva U14
  • 16.04.19
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs Rakvere JK Tarvas (U-19)
  • 17.04.19
    18:00-20:00
    Tartu SK 10 Premium (N)-JK Tallinna Kalev (N) Naiste karikavõistlused
  • 17.04.19
    21:00-23:00
    EMÜ SK vs FC Zapoos
  • 19.04.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco II-Kohtla Järve JK Järve II (II liiga)
  • 20.04.19
    10:00-11:30
    1/2 Tartu FC Santos I(07)-Tartu FC Helios(07) U13
  • 20.04.19
    11:15-12:45
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Pärnu JK(08) U12
  • 20.04.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-Lasnamäe FC Ajax II liiga
  • 21.04.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Helios-JK Tallinna Kalev Jüri (05) MV liigamäng
  • 21.04.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-FC Elva Valge(08) (U-12)
  • 21.04.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK vs. Tartu JK Welco X (III liiga)
  • 21.04.19
    19:15-20:45
    1/2 Tartu JK Merkuur-Juunior (07) - Tartu JK Tammeka Sinine (07) U13
  • 24.04.19
    20:00-22:00
    Tartu JK Welco X – Tallinna JK Jalgpallihaigla
  • 27.04.19
    11:30-12:30
    1/2 FA Tartu Kalev-Kohtla-Järve FC Viru Star U13
  • 27.04.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Helios-FC Tarvastu / JK Tõrva ÜM III liiga
  • 27.04.19
    15:30-17:30
    Tartu FC TRT77 vs FC Lelle (IV liiga lõunatsooni mäng)
  • 27.04.19
    18:00-20:00
    Tartu JK Welco X-FC Äksi Wolves III liiga
  • 30.04.19
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs Tallinna FC Levadia

s_alecoqsportspordimajalogo.jpg

Ihaste tee 7, 

51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00


Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 21.04.19
    08:00-20:00
    Eesti MV ilu- ja rühmvõimlemises
  • 27.04.19
    10:00-21:00
    Kevadturniir batuudihüpetes (I pallisaal )
  • 28.04.19
    10:00-21:00
    Kevadturniir batuudihüpetes ( I pallisaal )

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 08.05.19
    19:00-20:00
    Tartu KEVEK Staadionijooksusari 2019, I etapp, peaareen
  • 09.05.19
    10:00-13:00
    Tartu linna ja Tartumaa lasteaedade spordipäev, peaareen
  • 13.05.19
    08:30-13:00
    Tartu Tamme Gümnaasiumi spordipäev, peaareen

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 21.04.19
    11:00-17:00
    Tartu Karikasari lauatennises ( I saal)
  • 21.04.19
    11:00-17:30
    Tartu Karikasari lauatennises
  • 27.04.19
    10:00-19:00
    Indica finaalmängud ( I saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 19.05.19
    11:00-20:00
    EMV batuudihüpetes

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator

Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 21.04.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Helios-JK Tallinna Kalev Jüri (05) MV liigamäng
  • 21.04.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-FC Elva Valge(08) (U-12)
  • 21.04.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK vs. Tartu JK Welco X (III liiga)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator 

Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

  • 27.04.19
    10:00-17:00
    Korp!Fraternitas Estica VÕISTLUS
  • 28.04.19
    13:00-15:00
    Võistlused (Karl-Tanel Paes)
  • 28.04.19
    18:30-20:00
    FC Helios U12 - FA Kalev

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819