Nädalalõpp Tartu linna spordihoonetes ja staadionidel

A.Le Coq Sport spordimaja


Reedest pühapäevani ehk 5.-7.maini toimub A.Le Coq Sport spordimajas Eesti MV I finaalturniir U-18 vanuseklassile võrkpallis.

Võistlused toimuvad reedel kell 11-20.30, laupäeval kell 10-19 ning pühapäeval on finaalide aeg kell 10-14.30. Pealtvaatajatele tasuta.

Korraldaja: SK Duo

Turu tn 8 spordihoone

Reedel ja laupäeval, ehk 5. ja 6.mail toimuvad Turu tn 8 spordihoone I ja III saalis Tartu Vapi mängud võrkpallis.
Võistlused toimuvad reedel kell 12-18 ning laupäeval kell 10.30-14.30. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev

Tamme staadioni kunstmuruväljak


Reedel, 5.mail kell 17.-18.30 peavad omavahelise kohtumise FC Ülenurme – Kiviõli FC U-15 võistkonnad
Laupäeval, 6.mail peetakse vutikohtumisi järgmiselt:

15.00-17.00 JK Tartu Pauk – Leemekulbiliigutajad rahvaliiga meeskonnad
18.00-19.30 Tartu FC Helios – FC Narva U-14 võistkonnad

Pühapäeval, 7.mail toimuvad jalgpallimängud järgmistel aegadel:

13.00 – 15.00 JK Elva Seikluspark – JK Tammeka harrastajad
16.00-18.00 Tartu FC Helios – Koeru JK III liiga meeskonnad
18.00-20.00 JK Welco Female – TÜ Fauna Female rahvaliiga naiskonnad
19.30 – 21.30 Revilo Auto – JK Kõpu rahvaliiga meeskonnad

Kõik kohtumised Tamme staadioni kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta


Annelinna kunstmuruväljak

Laupäeval, 6.mail kell 10.30-13.00 toimub Annelinna kunstmuruväljakul FC Santos lasteaedade perepäev.
Korraldaja: Tartu FC Santos

Samas kell 14 kohtuvad kunstmuruväljakul Tartu FC Santos – JK Tabasalu U-16 esiliiga meeskonnad

Kell 17.00 algavas vutikohtumises võtavad mõõtu Tartu FC Santos I – JK Tallinna Kalev U-14 esiliiga võistkonnad.

Pühapäeval 7.mail toimuvad jalgpallikohtumised järgmistel aegadel:

13.00 – 15.00 Tartu FC Santos II – Võru FC Helios
16.00 -18.00 EMU SK – Suure-Jaani United III liiga meeskonnad
18.30- 20.30 Tartu FC Merkuur – Maardu United II liiga võistkonnad
Kõik kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.