Tartu Sport sai endale uue turundus- ja müügijuhi.


Augustist asus Tartu Sport turundus- ja müügijuhina tööle Ago Arro, kellel on pikaajaline turundus kogemus, loovagentuuri juhtimise ja IRONMAN Estonia sündmuste korraldamise juures.

„Tartu Sport-is on minu eesmärk pikemas perspektiivis lisaks suurepärase turundusosakonna töö edasiarendamise, luua ka tulevikuvaatav Tartu Sporti turundus- ja müügistrateegia,“ sõnas augustis Tartu Sporti turundus- ja müügijuhi ametisse asunud Ago Arro. 

Varasemalt töötas Ago Arro loovagentuur Wulcan juhina ja lisaks 13 aastat ka  MTÜ TriSmile ja Sportlik Eesti projektijuhina, kus ta tegeles erinevate rahvusvaheliste triatloni- ja rattavõistluste projektide juhtimisega. Arro on osalenud sündmuste loome- ja turunduskontseptsioonide väljatöötamise juures ning vedanud rahvuvaheliste sündmuste korraldust iga valdkonna alt. Suurimate edulugudena saab välja tuua tuntud isikute kaasamist sportlike eeskujudena, nagu - Raivo E. Tamm, Märt Avandi, Tanel Padar, Kalev Kruus jne. 
Viimasena välja toodud turundustööd on pälvinud ära märkimist nii Kuldmuna finalistide hulgas kui ka teiste konkurside poolt.  

Ago Arro täiendab oma erialaseid teadmisi alustades õpinguid Tartu Ülikoolis Ettevõtluse Digilahenduste erialal.

Täname Margit Saart kõigi nende pikkade aastate panuse eest Tartu Spordi kuvandisse.