Legendaarse Monte Carlo tsirkusefestivali võitjate galaetendus juba 17.märtsil!

ESMAKORDSELT EESTIS: LEGENDAARSE MONTE CARLO TSIRKUSEFESTIVALI VÕITJATE GALAETENDUS

Tsirkusemaailma absoluutsed tipud, legendaarse Monte Carlo rahvusvahelise tsirkusefestivali võitjad, annavad märtsikuus Eestis kolm suurt galaetendust! Esimene etendus toimub Tartus, A.Le Coq Sport spordimajas 17.märtsil kell 19.00 

See on Eesti ajaloo suurim tsirkusesündmus, sest Monte Carlo tsirkusefestivali võitjate näol on tegemist tsirkusekunsti maailma dream team'iga.

Monte Carlo tsirkusefestivalist, mille asutas Monaco prints Rainier III 1974. aastal oma eluaegse kire, tsirkusekunsti edendamiseks, on tänaseks saanud tsirkusemaailma olulisim tähtsündmus. Suurejoonelisel festivalil võtavad mõõtu parimad tsirkuseartistid üle maailma, festivali auhindu nimetatakse sageli tsirkusemaailma Oscariteks.

Suurejooneline ja glamuurne tsirkusefestival toob igal aastal Monacosse kümneid tuhandeid külastajaid. Monte Carlo tsirkusefestivali patrooniks on Monaco printsess Stephanie.

Ainult Monte Carlo Tsirkusefestivali võitjatest koosnev tsirkuseartistide maailma dream team annab märtsis kolm galaetendust Eesti publikule, etendused toimuvad Tallinnas, Tartus ja Jõhvis. Tegu on kindlasti kõige kõrgetasemelisema tsirkusekunsti etendusega, mis Eestis eales antud!


Galaetendusel esinevad:

* Igor Baybaki akrobaaditrupp. Tegu on Monte Carlo tsirkusefestivali staaridega, keda on pärjatud arvukate tsirkusemaailma ihaldatud auhindadega. Koosseisu kuuluvad riistvõimlemise meistersportlased, kes lummavad vaatajaid oma inimvõimete piire kompiva osavusega.

Klounitrio Equivokee, kes pälvis Monte Carlo festivalil ihaldusväärse Pronksklouni preemia.

* Leonid Beljakov komöödiaga "Comedy - Show". Ta on osalenud prestiižsel "Circus Roncalli'l", õhtusaadetes nagu "Witzigmann's Bajazzo", Pariisi legendaarses "Theater des Folies Bergere's" ja paljudes teleproduktsioonides üle maailma ("Le Plus Cabaret Du Monde" Prantsusmaal, RTL2-s ja KIKA's Saksamaal, Türgis ja mujal) ning võitnud palju mainekaid auhindu festivalidelt (muuhulgas Budapesti Tsirkusefestivalilt).

* Pavel Fadejev oma unikaalse ja maailmas ainukese „Aerokarud“ numbriga. „Das Super Talent“ 2015 finalist, „Britain´s Got Talent“ 2016 osaleja. On kirjutatud maailma 2000 parima artisti hulka Kanada programmi „Juste pour rire“ andmetel.

* Anastasia Bõkovskaja ja Vjatseslav Kolomietsi number „Butterfly“. Suurtel vaiadel trapetsliblikas ja lendav Põrnikas, kellele on aplodeeritud Pariisist Beirutini.

Suurejoonelise tsirkusekunsti galaetenduse muudab unustamatuks Eesti ühe hinnatuma tantsuagentuuri Showstoppers varieteeprogramm .

Tsirkuseartistide Maailma Dream Team ei kasuta etendustes metsloomi.

Lisainfo:
www.tsirkusmontecarlo.ee
https://www.facebook.com/montecarlotsirkus/

Piletite hinnad:

22 € (02.12.16 - 08.03.2017)
25 € (09.03.2017 - 16.03.17)
28 € (17.03.17 - 17.03.17)

Sülepilet lastele kuni 3a. (k.a.)

Lisainfo:
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 18:00
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 2 tundi, vaheajaga
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.