Alates septembrist on taas jõusaali kliente juhendamas Ott-Erik Kalmus

Alates veebruarikuust juhendab meie jõusaali külastajaid Ott-Erik Kalmus.

Peale väikest suvevaheaega on Ott-Erik taas meie külastajate rõõmuks erinevates jõusaalides kindlatel aegadel kohapeal, et olla teile abiks kas siis esmasel jõusaali külastusel ning samuti võite temalt küsida nõu treening- või toitumise plaani koostamisel.

Septembri esimesel nädalal on Ott-Erik Kalmus SA Tartu Sport jõusaalides järgmistel aegadel:

A.Le Coq Sport spordimaja
E 04.09 II korruse jõusaal kell 16.00-18.00
T 05.09  I korruse jõusaal kell 18.00-20.00
R 08.09  I korruse jõusaal kell 16.00-18.00

Turu tn 8 spordihoone
K 06.09 kell 16.00-17.30

Tamme staadioni tribüünihoone
N 07.09 kell 16.00-18.00

Reedeks 9.septembriks selguvad edasised juhendamise kellaaajad. Jälgige infot iga spordimaja treeningute lehel. 

Jõusaali juhendamine on TASUTA!

Ott-Erik Kalmus on Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna kolmanda kursuse tudeng, kelle erialaks on liikumisharrastus ja personaaltreening.

Ta omab EOK kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri EKR-3 kutsetaset. Ott-Erik on õppinud ka Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustajaks.
Lisaks õpingutele on ta tegelenud 5aastat aktiivselt jõusaalitreeningutega. Tema suureks huviks on inimeste toitumine ning ta on teinud uurimustöö
harrastussportlaste toitumise teemal Eric Rootsi juhendamisel.
Viimastel aastatel on Ott-Erik Kalmus andnud toitumisalast nõu nii sportlastele kui mittesportlastele ning viinud läbi personaaltreeninguid jõusaalides.

Ott-Erik Kalmus lähtub treeningute läbiviimisel kaasaegsetest teaduspõhistest seisukohtadest ehk lähtudes sellest kuidas inimese organism ning keha töötavad ja talitlevad.

SA Tartu Sport jõusaalides juhendab Ott-Erik Kalmus kindlatel aegadel. Tutvu aegadega iga spordimaja treeningute lehel ning kasuta head võimalust uurida täpsemalt jõusaalitreeningute tõhusamaks muutmisel. Lisatasu eest aitab Ott-Erik koostada personaalse treeningplaani ja/või töötab välja just teile sobiva toitumiskava.

Ott-Erik Kalmus
Telefon: +372 566 784 26 (mobiil)
E-post: oekalmus@hotmail.com