24.märtsist on SULETUD kõik mänguväljakud, skatepark jms kogunemise kohad

Tartu linn otsustas sulgeda 24.märtsist kõik linna omandis olevad avalikud spordi- ja mänguväljakud ning muud avalikus kasutuses olevad kogunemiskohad.

👇Teiste hulgas on avalikuks kasutamiseks SULETUD:

* TAMME STAADIONI mänguväljak
* VARIKU KOOLI mänguväljak
* VARIKU KOOLI välisportimise paigad
* TÄHTVERE PUHKEPARGI mänguväljak
* TÄHTVERE PUHKEPARGI skatepark

Paigaldame ka hoiatavad sildid dendroparki ja spordiparki.

Tartu kriisimeeskonna juhi linnapea Urmas Klaasi sõnul võttis Tartu vastu otsuse avalikud kogunemiskohad sulgeda, kuna viimased päevad on näidanud, et inimesed ei ole mõistnud avalikes kohtades kogunemisega seotud nakkusohtu. “On arusaadav, et eriolukorras on inimestel soov koos perega vabas õhus liikuda, aga on täiesti vastutustundetu koguneda seltskondadena ning panna niimoodi nii enda kui ka teiste elu ja tervis ohtu. Lapsevanemad peavad selgitama lastele piirangute vajadust ja tõsidust,” sõnas linnapea.

Kriisimeeskond palub tungivalt mitte koguneda inimestel ka parkidesse, Emajõe kaldapealsele, spordiradadele, Anne kanali äärde ja muudesse kohtadesse. Võimalusel tuleks inimestel kodus püsida, kuid vabas õhus liikudes peab kindlasti hoidma vähemalt kaks meetrit distantsi. Poes tohiks käia vaid äärmisel vajadusel ja sealgi distantsi hoida.