Üritused

  • Saun
12.10-18.10.2020
  • 12.10.20
    19:30-21:30
    U17 Tartu FC Santos - Narva Trans (Eliitliiga esiliiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 12.10.20
    20:00-22:00
    Pärnu Sadam vs Kohtla- Nõmme (peaareen)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 16.10.20
    10:00-21:30
    Eesti Meistrivõistlused sulgpallis I-III saal
    A.Le Coq Võistlused
  • 17.10.20
    10:00-21:30
    Eesti Meistrivõistlused sulgpallis I-III saal
    A.Le Coq Võistlused
  • 17.10.20
    10:00-18:00
    Võimlemispeo Lõuna-Eesti seminar ( I, II ja III saal)
    Turu võistlused
  • 17.10.20
    11:00-16:00
    Tudengite ja Jõud MV judos
    A.Le Coq Võistlused
  • 17.10.20
    11:00-16:00
    Lauatennise Eesti võistkondlikud MV juunioridele
    Turu võistlused
  • 17.10.20
    12:00-13:00
    1/2Tartu FC Helios Punane (10) - FCI Tallinn II (10)
    Mart Reiniku staadioni võistlused
  • 17.10.20
    12:00-13:30
    Tartu JK Merkuur-Juunior 05 - Parnu JK Vaprus 05
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 17.10.20
    13:15-15:15
    Eesti Üliõpilaste Selts-Korporatsioon Vironia(kunstmuruväljak)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 17.10.20
    14:00-15:30
    Tartu FC Helios Punane (09) - Tartu JK Tammeka Valge (09)
    Mart Reiniku staadioni võistlused
  • 17.10.20
    14:30-16:00
    1/2 U12 FA Tartu Kalev vs FC Santos Tartu
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 17.10.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios II-Tartu JK Welco X (III liiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 18.10.20
    10:00-15:30
    Eesti MV sulgpallis
    A.Le Coq Võistlused
  • 18.10.20
    11:00-14:00
    1/2 Santos (ENMV Kodumängud) U10
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 18.10.20
    13:00-15:00
    EMV jalgpallis Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare (peaareen)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 18.10.20
    14:30-16:30
    U17 Tartu FC Santos - Läänemaa (Eliitliiga esiliiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 18.10.20
    16:30-18:00
    TU 19 Eesti MV ( IV saal)
    Turu võistlused
  • 18.10.20
    17:00-19:00
    Welco II vs Jõgeva SK Noorus-96 (II liiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 18.10.20
    17:00-18:30
    U 15 liiga FC Helios vs FC Flora (kunstmuruväljak)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 18.10.20
    19:00-20:30
    FA Tartu Kalev - JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM (U15 IV liiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused