Üritused

07.09-13.09.2020
  • 08.09.20
    17:00-19:00
    FA Tartu Kalev - Tartu JK Tammeka (U17 Eliitliiga esiliiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 08.09.20
    20:00-22:00
    FC Äksi Wolves-FC Otepää III liiga (kunstmuruväljak)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 10.09.20
    16:00-17:30
    1/2 JK Merkuur-Juunior08 vs Tallinna FCI (08)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 12.09.20
    10:30-18:30
    Kullam-Naarits mälestusturniir korvpallis( IV ja I saal)
    Turu võistlused
  • 12.09.20
    11:00-18:00
    SK Triiton Laste Sulgpalliturniir I ja II pallisaalis
    A.Le Coq Võistlused
  • 12.09.20
    12:00-13:30
    Tartu JK Merkuur-Juunior 05 - JK Vasalemma 05
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 12.09.20
    16:00-17:00
    1/2Tartu FC Helios Punane (10) - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (10)
    Mart Reiniku staadioni võistlused
  • 12.09.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios II-FC Otepää (III liiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 12.09.20
    18:00-19:30
    JK Welco X-Põlva FC Lootus (kunstmuruväljak)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 12.09.20
    19:30-21:00
    1/2 U13 FA Tartu Kalev vs Viimsi MRJK
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 13.09.20
    10:30-18:00
    Kullam-Naarits mälestusturniir korvpallis( I ja IV saal)
    Turu võistlused
  • 13.09.20
    11:00-16:00
    Judoliidu eksam I ja II judosaalis
    A.Le Coq Võistlused
  • 13.09.20
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos (08) - Tartu FA Kalev (08) EVMV
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 13.09.20
    13:00-15:00
    U17 Tartu FC Santos - Rakvere Tarvas (Eliitliiga esiliiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 13.09.20
    15:00-17:00
    Roosa Jalgpall 2020 JK Tammeka-Põlva Lootos (peaareen)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 13.09.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios II - FCI Tallinn ( II liiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 13.09.20
    19:00-20:30
    1/2 Tartu Harrastajad - FC Kohvile (T)
    Tamme võistlused jalgpall