Üritused

23.09-29.09.2019
  • 24.09.19
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96 vs FC Nõmme United (u-19)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 24.09.19
    17:00-19:00
    UEFA U17 Sõprusturniir 2019, Eesti - Hispaania, peaareen
    Tamme võistlused jalgpall
  • 25.09.19
    17:00-18:15
    1/2 Tartu FC Santos II(07)-Vändra JK Vaprus (07) U13
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 25.09.19
    20:00-21:30
    1/2 Tartu FC Santos I(08)-Tartu FC Helios (08) U12
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 26.09.19
    16:00-18:00
    Tartu koolide teatejooksude päev, peaareen
    Tamme võistlused kergejõustik
  • 26.09.19
    19:00-21:00
    JK Welco – Tallinna JK Legion
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 27.09.19
    09:00-12:00
    Tartu Luterliku Peetri Kooli spordipäev, peaareen
    Tamme võistlused kergejõustik
  • 27.09.19
    13:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 27.09.19
    13:00-21:00
    Santos Cup, kunstmuruväljak
    Tamme võistlused jalgpall
  • 28.09.19
    09:00-21:00
    Hillar Otto Memoriaal
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 28.09.19
    09:00-21:00
    Santos Cup, kunstmuruväljak
    Tamme võistlused jalgpall
  • 28.09.19
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos-Tallinna JK Legion II (II liiga) * toimub sepal
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 29.09.19
    08:00-13:00
    Hillar Otto Memoriaal
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 29.09.19
    08:00-12:30
    Santos Cup, kunstmuruväljak
    Tamme võistlused jalgpall
  • 29.09.19
    11:00-20:00
    SK Triiton Lasteturniir sulgpallis
    A.Le Coq Võistlused
  • 29.09.19
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco X-Tartu JK Tammeka IV (III liiga) kunstmuruväljak
    Tamme võistlused jalgpall
  • 29.09.19
    15:00-16:30
    1/2 JK Welco RL - FC Maksatransport (RL), kunstmuruväljak
    Tamme võistlused jalgpall
  • 29.09.19
    16:30-18:30
    1/2 JK Welco nsk - Viimsi MRJK naised (RL), kunstmuruväljak
    Tamme võistlused jalgpall
  • 29.09.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK / Jõgeva SK Noorus-96 ÜM III liiga
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 29.09.19
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare (PL), peaareen
    Tamme võistlused jalgpall