Üritused

  • Saun
28.09-04.10.2020
  • 28.09.20
    09:00-12:00
    Tartu Luterliku Peetri kooli spordipäev (peaareen)
    Tamme võistlused kergejõustik
  • 29.09.20
    10:00-12:00
    Tartu Kristlik PK Spordipäev (peaareen)
    Tamme võistlused kergejõustik
  • 29.09.20
    19:00-21:00
    TARTU JK WELCO - FC KURESSAARE (esiliiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 29.09.20
    20:30-22:00
    1/2 Welco Naiskond - Helios nk. RL, kunstmuruväljak
    Tamme võistlused jalgpall
  • 30.09.20
    16:30-18:30
    Team Helm - JK Narva Trans (kunstmuru)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 01.10.20
    16:00-17:30
    1/2 JK Merkuur -Juunior 08 vs Rae Spordikool Kalev Valge08
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 01.10.20
    19:00-21:00
    Welco II vs Tartu FC Helios (II liiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 01.10.20
    19:00-20:30
    Tartu Kalev /Estiko vr Kadrina Karud( I saal)
    Turu võistlused
  • 03.10.20
    12:00-13:00
    1/2Tartu FC Helios Punane(10)-Tallinna FC Levadia Must(10)
    Mart Reiniku staadioni võistlused
  • 03.10.20
    12:00-14:00
    U17 FA Tartu Kalev vs Nõmme United
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 03.10.20
    13:00-14:15
    Tartu FC Helios Kollane(09)- Paide LM Järva(09)
    Mart Reiniku staadioni võistlused
  • 03.10.20
    13:00-15:00
    EMV jalgpallis Tartu JK Tammeka/Narva Trans (peaareen)
    Tamme võistlused jalgpall
  • 03.10.20
    13:00-18:00
    EMV Kickpoksis 2020 Tatami liigid
    Turu võistlused
  • 03.10.20
    15:00-16:30
    U15 FA Tartu Kalev - Kohtla-Järve JK
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 03.10.20
    17:00-18:30
    Tartu FC Helios Punane(09) - Tartu JK Tammeka Sinine(09)
    Mart Reiniku staadioni võistlused
  • 03.10.20
    18:00-19:30
    1/2 FA Tartu Kalev - Valga FC Warrior
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 04.10.20
    11:00-14:00
    Tartumaa Spordiliit ,lauatennise turniir( I saal)
    Turu võistlused
  • 04.10.20
    12:00-18:30
    EMV U 14 tüdrukud korvpallis( IV saal)
    Turu võistlused
  • 04.10.20
    13:00-15:00
    TARTU JK WELCO - Viimsi JK (esiliiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused
  • 04.10.20
    17:00-19:00
    Tartu FC Helios - FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM ( III liiga)
    Annelinna kunstmuruväljaku võistlused