Tamme staadionil selguvad Tartu linna meistrid kergejõustikus

Tänasest kuni 25.maini selgitatakse Tamme staadionil välja Tartu linna parimaid kergejõustiklased

Esmaspäevast neljapäevani ehk 22.-25.maini võtavad Tamme staadionil erinevatel aladel mõõtu Tartu ja Tartumaa kergejõustiklased.

Nelja päeva jooksul selgitatakse välja Tartu linna 2017. a kergejõustiku meistrid U16, U18, U20 ning täiskasvanute vanuseklassis. Võistluste eesmärk on populariseerida kergejõustikku Tartu linnas ja maakonnas.

Võistlusalad millel võitjaid selgitatakse on 100 m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 3000m, 100m tõkkejooks, 110m tõkkejooks, kõrgus-, teivas-, kaugus- ja kolmikhüpe, kuulitõuge, kettaheide, odavise ning vasaraheide.

Parimaid sportlasi autasustakse medali ja diplomiga.

Tartu linna meistrivõistlusi kergejõustikus korraldab TÜ ASK.

Võistluste vaatamine on pealtvaatajatele tasuta.

Ajakava:

22.05

16.30 T U16-N + P U16-M vasaraheide
17.00 T U16-N + P U 16-M teivashüpe

23.05

T-U16
16.30 100m jooks
17.00 kaugushüpe
17.50 800m jooks
18.10 kuulitõuge


T-U18
16.40 100m jooks
17.00 kaugushüpe
17.50 800m jooks
18.10 kuulitõuge

N-U20
17.20 100m jooks
18.10 kuulitõuge
18.15 800m jooks
18.20 kaugushüpe

N
17.20 100m jooks
18.10 kuulitõuge
18.15 800m jooks
18.20 kaugushüpe
P-U16
16.30 kuulitõuge
16.50 100m jooks
17.40 kaugushüpe
18.10 800m jooks

P-U18
16.30 kuulitõuge
17.00 100m jooks
17.40 kaugushüpe
18.10 800m jooks

M-U20
17.20 kuulitõuge
17.40 100m jooks
18.30 800m jooks
19.00 kaugushüpe

M
17.20 kuulitõuge
17.40 100m jooks
18.30 800m jooks
19.00 kaugushüpe

24.mai

T-U16
16.30 100m tj
16.30 kettaheide
17.10 kõrgushüpe
18.00 400m jooks
18.30 1500m jooks

T-U18
16.30 kettaheide
16.45 100m tj
17.10 kõrgushüpe
18.05 400m jooks
18.30 1500m jooks

N-U20
16.30 kettaheide
17.00 100m tj
17.10 kõrgushüpe
18.10 400m jooks
18.30 1500m jooks

N
16.30 kettaheide
17.00 100m tj
17.10 kõrgushüpe
18.10 400m jooks
18.30 1500m jooks
P-U16
17.15 110m tj
17.35 kettaheide
17.45 kõrgushüpe
18.15 400m jooks
18.45 1500m jooks

P-U18
17.30 110m tj
17.35 kettaheide
17.45 kõrgushüpe
18.20 400m jooks
18.45 1500m jooks

M-U20
17.35 kettaheide
17.45 110m tj
17.45 kõrgushüpe
18.25 400m jooks
18.45 1500m jooks

M
17.35 kettaheide
17.45 110m tj
17.45 kõrgushüpe
18.25 400m jooks
18.45 1500m jooks

25.mai

T-U16
16.30 kolmikhüpe
17.10 200m jooks
17.30 odavise

T-U18
16.30 kolmikhüpe
17.15 200m jooks
17.30 odavise

N-U20
16.30 kolmikhüpe
17.20 200m jooks
17.30 odavise
18.00 3000m jooks

N
16.30 kolmikhüpe
17.20 200m jooks
17.30 odavise
18.00 3000m jooks

P-U16
16.30 odavise
17.10 kolmikhüpe
17.40 200m jooks

P-U18
16.30 odavise
17.10 kolmikhüpe
17.45 200m jooks

M-U20
16.30 odavise
17.10 kolmikhüpe
17.50 200m jooks
18.15 3000m jooks

M
16.30 odavise
17.10 kolmikhüpe
17.50 200m jooks
18.15 3000m jooks

A Le Coq spordimaja logo

Ihaste tee 7,
51011 Tartu
Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00
Lahtiolekuajad 01.06-20.08
E-R 10.00-20.00
L-P 12.00-18.00

I KORRUSE JÕUSAAL ON SULETUD
18.08 kell 19.00-20.00
19.08 kell 12.00-18.00
 
Vanemadministraator Eve Nava
Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
KOHVIK SULETUD SUVEPUHKUSEKS 22.05-03.09
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 19.08.17
    11:00-18:00
    Tartu linna MV tõstmises (II pallisaal)
  • 26.08.17
    11:00-15:00
    Playtech 3x3 korvpallivõistlus (II pallisaal)

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00
Lahtiolekuajad suveperioodil 01.06-31.08
E-R 8.00-23.00 L-P 10.00-21.00
23.06 10.00-16.00

24.06 12.00-18.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 19.08.17
    11:00-12:30
    Tartu FC Helios- Maardu LM (U-15)
  • 19.08.17
    15:00-16:30
    Tartu FC Helios - Saku Sporting (U-16), kunstmuruväljak
  • 19.08.17
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans (PL), peaareen

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00
Lahtiolekuajad suveperioodil 01.06-30.06
E-R 10.00-18.00 L-P SULETUD
01.07-31.07 SULETUD
01.08-20.08 E-R 10.00-18.00 L-P SULETUD

Vanemadministraator
Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 02.09.17
    10:00-17:00
    Tartu Lootused ( I saal)
  • 03.09.17
    10:00-17:00
    Tartu Lootused ( I saal)
  • 16.09.17
    11:00-17:00
    E. Lestali memoriaal I ja IV saal

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad

E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00
Lahtiolekuajad suveperioodil 01.06-31.08
E-P SULETUD

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

Lahtiolekuajad
E -N 15.30- 21.30
R      15.30-19.00
L-P   suletud
Lahtiolekuajad suveperioodil 01.06-31.08
E-P SULETUD

Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 6 51013 Tartu

Lahtiolekuajad

01.05-31.05 E-R 16.00-22.00 L-P 12.00-20.00*
01.06-18.06 E-R 10.00-22.00 L-P 12.00-20.00*
19.06-31.07 E-R 12.00-21.00 L-P 12.00-20.00*
01.08-31.08 E-R 10.00-22.00 L-P 12.00-20.00*

* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 19.08.17
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco II - Tartu Ülikool Fauna (III liiga)
  • 20.08.17
    12:00-14:00
    1/2 FC Santos N (Turniir)
  • 20.08.17
    16:00-18:00
    Tartu FC Santos - Maardu Linnameeskond (Esiliiga A)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410


Lahtiolekuajad

E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule


Info SA TARTU SPORT
Ihaste tee 7, Tartu
Tel: 7448 401
info@tartusport.ee