Nädalalõpp Tartu linna spordihoonetes ja staadionidel (7-9.oktoober)

* A.Le Coq Sport spordimaja

Laupäeval ja pühapäeval, ehk 8. ja 9. oktoobril toimub A.Le Coq Sport spordimajas Olümpiakinnas 2016 poksiturniir.
Poksi suurturniir toob Tartusse 105 osalejat 9st riigist. Peamatšis saab kaasa elada Eesti tõusvale tähele ja pikaaegasele koondise liidrile Kaupo Arrole. Poksiõhtule annavad värvi ka sellised nimed nagu WBO ja WBA poksiliitude MM-i tiitlimatšis võidelnud Jarkko Putkonen ning Venemaa tõusev täht Fjodor Vinogradov.
Laupäevane noorteturniir kestab kell 13-17 ning jätkub profiturniiriga kell 19-23.
Pühapäevane päev on finaalide päralt ja finaalid toimuvad kell 11-14.
Piletid eelmüügis www.onlinepilet.ee hinnaga 13 eurot ning kohapeal 17 eurot.
Noorteturniir on pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Kindel Käsi MTÜ

Laupäeval, 8.oktoobril toimub A.Le Coq Sport spordimaja judosaalides kell 11-19 Zeni sügisturniir judos.
Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: SK Zen


* Turu tn 8 spordihoone

Pühapäeval, 9.oktoobril kell 11-19 toimub Turu tn 8 spordihoone I saalis Tartu karikasari lauatennises. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev


* Tamme staadioni kunstmuruväljak

Reedel, laupäeval ja pühapäeval ehk 7.-9.oktoober toimub Tamme kunstmuruväljakul Santos Cup 2016 sügisturniir jalgpallis. Reedel mängitakse jalgpalli kell 10-21, laupäeval kell 9-21 ja pühapäeval kell 8-13. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: FC Santos

Pühapäeval, 9.oktoobril toimuvad kunstmuruväljakul järgmised kohtumised:
* 14.00-15.30 Tartu FC Helios - Võru FC Helios U-17 võistkonnad
* 16.00-17.40 FC Helios Tartu - FC Santos U-14 noormehed
* 20.00-22.00 FC Helios Tartu - FC Helios Võru IV liiga meeskonnad

Kõik kohtumised Tamme staadioni kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.


* Annelinna kunstmuruväljak

Reedest pühapäevani ehk 7.-9.oktoobril toimub Annelinna kunstmuruväljakul Santos Cup 2016 sügisturniir jalgpallis.
Reedel mängitakse turniiri raames jalgpalli kell 10-21, laupäeval kell 9-21 ning pühapäeval kell 8-13.

Pühapäeval kell 18 kohtuvad omavahel Tartu JK Welco II - TU Fauna III liiga meeskonnad.

Kõik kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

s_alecoqsportspordimajalogo.jpg

Ihaste tee 7, 

51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 20.10.18
    10:30-20:00
    U 16 tsooniturniir võrkpallis
  • 21.10.18
    10:30-17:00
    U 16 tsooniturniir võrkpallis
  • 27.10.18
    11:00-15:00
    Tartu koolidevaheline turniir karates

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 23.10.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios - Tartu JK Tammeka (U19 eliitliiga), kunstmuruväljak
  • 27.10.18
    15:00-16:30
    Tartu FC Helios - Tallinna JK Legion (U-15), kunstmuruväljak
  • 03.11.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Helios - Tallinna FC Levadia (U-17 eliitliiga), kunstmuruväljak

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 27.10.18
    12:00-17:00
    Diiva Cup ( I ja IV saal)
  • 08.11.18
    19:00-20:30
    EMV korvpallis( I saal)
  • 11.11.18
    10:00-17:00
    Tartu Karikasari lauatennises( I saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 27.10.18
    11:30-17:30
    Sytema Cup 2018
  • 24.11.18
    09:00-20:00
    Biomechanics Tartu MV
  • 25.11.18
    09:00-20:00
    Biomechanics Tartu MV

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

LAHTIOLEKUAJAD KOOLIVAHEAJAL
(22.-28.10)

E-R avatud 10.00-22.00
L-P avatud 12.00-20.00*
* võistluste läbiviimiseks L-P staadion
avatud vastavalt võistlusgraafikule


Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-20.00*


* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 21.10.18
    10:00-11:00
    1/2 U13 A alagrupp: Tartu FC Santos – Tallinna JK Augur
  • 26.10.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos I(04)-Tallinna FC Flora I(04) U-15 Esiliiga
  • 26.10.18
    19:30-21:30
    Tartu JK Welco – Tallinna FC Flora U21(esiliiga)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*

* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator
Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819