Nädalalõpp Tartu linna spordihoonetes ja staadionidel

A.Le Coq Sport spordimaja


Reedest pühapäevani ehk 5.-7.maini toimub A.Le Coq Sport spordimajas Eesti MV I finaalturniir U-18 vanuseklassile võrkpallis.

Võistlused toimuvad reedel kell 11-20.30, laupäeval kell 10-19 ning pühapäeval on finaalide aeg kell 10-14.30. Pealtvaatajatele tasuta.

Korraldaja: SK Duo

Turu tn 8 spordihoone

Reedel ja laupäeval, ehk 5. ja 6.mail toimuvad Turu tn 8 spordihoone I ja III saalis Tartu Vapi mängud võrkpallis.
Võistlused toimuvad reedel kell 12-18 ning laupäeval kell 10.30-14.30. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev

Tamme staadioni kunstmuruväljak


Reedel, 5.mail kell 17.-18.30 peavad omavahelise kohtumise FC Ülenurme – Kiviõli FC U-15 võistkonnad
Laupäeval, 6.mail peetakse vutikohtumisi järgmiselt:

15.00-17.00 JK Tartu Pauk – Leemekulbiliigutajad rahvaliiga meeskonnad
18.00-19.30 Tartu FC Helios – FC Narva U-14 võistkonnad

Pühapäeval, 7.mail toimuvad jalgpallimängud järgmistel aegadel:

13.00 – 15.00 JK Elva Seikluspark – JK Tammeka harrastajad
16.00-18.00 Tartu FC Helios – Koeru JK III liiga meeskonnad
18.00-20.00 JK Welco Female – TÜ Fauna Female rahvaliiga naiskonnad
19.30 – 21.30 Revilo Auto – JK Kõpu rahvaliiga meeskonnad

Kõik kohtumised Tamme staadioni kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta


Annelinna kunstmuruväljak

Laupäeval, 6.mail kell 10.30-13.00 toimub Annelinna kunstmuruväljakul FC Santos lasteaedade perepäev.
Korraldaja: Tartu FC Santos

Samas kell 14 kohtuvad kunstmuruväljakul Tartu FC Santos – JK Tabasalu U-16 esiliiga meeskonnad

Kell 17.00 algavas vutikohtumises võtavad mõõtu Tartu FC Santos I – JK Tallinna Kalev U-14 esiliiga võistkonnad.

Pühapäeval 7.mail toimuvad jalgpallikohtumised järgmistel aegadel:

13.00 – 15.00 Tartu FC Santos II – Võru FC Helios
16.00 -18.00 EMU SK – Suure-Jaani United III liiga meeskonnad
18.30- 20.30 Tartu FC Merkuur – Maardu United II liiga võistkonnad
Kõik kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

s_alecoqsportspordimajalogo.jpg

Ihaste tee 7, 

51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 20.10.18
    10:30-20:00
    U 16 tsooniturniir võrkpallis
  • 21.10.18
    10:30-17:00
    U 16 tsooniturniir võrkpallis
  • 27.10.18
    11:00-15:00
    Tartu koolidevaheline turniir karates

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 16.10.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios - Jõgeva SK Noorus-96/Põltsamaa Sport (U19 eliitliiga), kunstm
  • 23.10.18
    19:00-21:00
    Tartu FC Helios - Tartu JK Tammeka (U19 eliitliiga), kunstmuruväljak
  • 27.10.18
    15:00-16:30
    Tartu FC Helios - Tallinna JK Legion (U-15), kunstmuruväljak

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 27.10.18
    12:00-17:00
    Diiva Cup ( I ja IV saal)
  • 11.11.18
    10:00-17:00
    Tartu Karikasari lauatennises( I saal)
  • 16.11.18
    17:00-21:00
    Kuldpall 2018 ) IV saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 27.10.18
    11:30-17:30
    Sytema Cup 2018
  • 24.11.18
    09:00-20:00
    Biomechanics Tartu MV
  • 25.11.18
    09:00-20:00
    Biomechanics Tartu MV

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

LAHTIOLEKUAJAD KOOLIVAHEAJAL
(22.-28.10)

E-R avatud 10.00-22.00
L-P avatud 12.00-20.00*
* võistluste läbiviimiseks L-P staadion
avatud vastavalt võistlusgraafikule


Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-20.00*


* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 16.10.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos U17-FC Nõmme United U17 (U-17)
  • 26.10.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos I(04)-Tallinna FC Flora I(04) U-15 Esiliiga
  • 26.10.18
    19:30-21:30
    Tartu JK Welco – Tallinna FC Flora U21(esiliiga)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*

* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator
Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819