Nädalalõpp Tartu linna spordihoonetes ja staadionidel

* A. Le Coq Sport spordimaja

Laupäeval 30.aprillil ja pühapäeval, 1. mail toimuvad A.Le Coq Sport spordimajas Eesti noorte meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises. Võistlustulle astuvad kõik Eesti A rühma iluvõimlejad sünniaastatega 2004-2007 ning laste-ja noorte A klassi rühmvõimlemise rühmad.
Võistlused toimuvad laupäeval 10.30-20.00 ja pühapäeval 12-16. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Võimlemisklubi Janika
Rohkem infot ja startlistid: www.vkjanika.ee

* Turu tn 8 spordihoone

Reedel ja laupäeval ehk 29. ja 30. aprillil toimuvad Turu tn 8 spordihoone I ja III saalis Vapi mängud korvpallis. Võistlused toimuvad reedel 11.30-20 ja laupäeval 9.30-16.
Pealtvaatajatele tasuta
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev

Reedest pühapäevani ehk 29. aprill kuni 1. mai toimub samas I ja IV saalis Kullam-Naaritsa mälestusturniir korvpallis. Võistlused toimuvad reedel 15-20, laupäeval 9.30-21 ning pühapäeval 9.30-17. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev

Laupäeval ja pühapäeval ehk 30. aprillil ja 1. mail leiab samas aset Felix Cup 2016 poiste korvpalliturniir U-16 vanusele. Võistlused toimuvad laupäeval 10.30-18.30 ja pühapäeval 9.30-18.00. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu Palliklubi

* Tamme staadioni peaväljak

Reedel, 29. aprillil peavad peaväljakul kell 19 algavas kohtumises tulise lahingu Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia Premium liiga meeskonnad.
Täispilet mängule maksab 4 eurot, (üli)õpilased ja pensionärid pääsevad staadionile 2 eurose piletiga ning alla 14. aastased lapsed saavad kaasa elada päris tasuta.
Tule ja aita oma kodulinna meeskond võidule!

* Tamme staadioni kunstmuruväljak

Reedel, 29.aprillil kohtuvad kell 17 Tamme kunstmuruväljakul Tartu JK Tammeka II – Tartu FC Helios U-15 vanuseklassi poisid.

Laupäeval, 30. aprillil võtavad omavahel mõõtu kell 12 algavas kohtumises Tartu FC Santos – Viimsi MRJK I U-14 vanusegrupi poisid ning kell 14.00 algavas kohtumises astuvad võistlusväljakule FC Tartu – SK Tääksi III liiga meeskonnad.

Kõik kohtmised Tamme kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

* Annelinna kunstmuruväljak

Reedel, 29.aprillil toimuvad Annelinna kunstmuruväljakul võistlusmängud järgmistel aegadel:
17.30-19.00 Tartu JK Tammeka I– Kohtla-Järve JK Järve U-15 võistkonnad
19.30-21.30 Tartu JK Tammeka – FC Helios Võru U-17 tiimid

Laupäeval, 30. aprillil toimub Annelinna kunstmuruväljakul kell 9.30-13.00 Tartu linna lasteaedade jalgpalliturniir.
Seejärel jätkub päev staadionil järgmiste kohtumistega:
13.45-15.15 Tartu JK Tammeka – Keila JK U-16
16.00-18.00 Tartu FC Santos II – Lasnamäe FC Ajax II liiga meeskonnad
19.00-21.00 Tartu JK Tammeka – Tartu SK 10 Premium naiste meistriliiga võistkonnad

Kõik kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

A Le Coq spordimaja logo

Ihaste tee 7,
51011 Tartu
Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

 
Vanemadministraator Eve Nava
Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 21.10.17
    17:00-19:00
    Tartu Akadeemilise Meeskoori vs TTÜ Akadeemilise Meeskoor (korvpall)
  • 27.10.17
    19:00-03:00
    POP-UP Night "Sügisõhtu Legendid Tartus "
  • 04.11.17
    10:00-21:00
    MyFitness Weekend 2017

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 21.10.17
    10:00-16:00
    Akadeemiliste organisatsioonide jalgpalliturniir (kunstmuruväljak)
  • 21.10.17
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus (PL), peaareen
  • 24.10.17
    17:00-18:30
    FC Helios - Eesti U15 II (U17 eliitliiga), kunstmuruväljak

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator
Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 21.10.17
    12:00-17:30
    Kungla korvpalliturniir ( IV saal)
  • 22.10.17
    15:30-17:00
    Tartu Kalevi EMV U-18 Tüdrukud korvpallis( IV saal)
  • 28.10.17
    10:00-20:00
    Diiva Cup 2017 ( I ja IV saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad

E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 25.11.17
    09:00-20:00
    Eesti KV ja Tartu linna MV batuudihüpetses
  • 26.11.17
    09:00-20:00
    Eesti KV ja Tartu linna MV batuudihüpetses

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

Lahtiolekuajad
E -N 15.30- 21.30
R      15.30-19.00
L-P   suletud

Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 6 51013 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 16.00-22.00 L-P 12.00-20.00*

* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 19.10.17
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos - Tallinna FC Flora U-21 (Esiliiga A)
  • 22.10.17
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos – FC Otepää (U12)
  • 22.10.17
    15:00-17:00
    Tartu FC Santos II - Tallinna JK Piraaja

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410


Lahtiolekuajad

E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator
Eve Leppik
Telefon: 5745 0588

Info SA TARTU SPORT

Ihaste tee 7, Tartu
Tel: 7448 401
info@tartusport.ee