Nädalalõpp Tartu linna spordihoonetes ja staadionidel

* A. Le Coq Sport spordimaja

Laupäeval ja pühapäeval ehk 9-10. aprillil toimuvad A.Le Coq Sport spordimajas Tartu meistrivõistlused ilu-ja rühmvõimlemises.
Laupäeval 10.30-19 võistlevad Tartu linna meistritiitlite eest A klassi iluvõimlejad ning rühmvõimlemise rühmad ning pühapäevane võistluspäev kestab 10.30-18 ning võistlustulle asuvad B klassi iluvõimlejad.
Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: VK Janika
Rohkem infot ning ajakava ning tulemused: www.vkjanika.ee

* Annelinna kunstmuruväljak

Reedest pühapäevani toimub Annelinna kunstmuruväljakul Hillar Otto memoriaalturniir jalgpallis. Rahvusvahelisest turniirist võtavad osa sajad noored jalgpallurid. Osalejaid on Eestist, Lätist, Leedust, Valgevenest ja Venemaalt.
Sel nädalavahetusel selgitatakse parimaid võistkondi 2003, 2005 ja 2007 aastal sündinud poiste hulgast.
Reedene võistluspäev kestab 8-22, laupäeval võetakse mõõtu 8-22 ning pühapäev leiavad finaalid aset 8-14.
Korraldaja: Tartu FC Santos
Rohkem infot: www.fcsantos.ee

Pühapäeval, 10.aprillil toimuvad Annelinna kunstmuruväljakul järgmised kohtumised:

14-15.30 – Tartu FC Merkuur – Lasnamäe FC Ajax (II liiga)
16.30-18.30 – Tartu JK Tammeka – Kohtla-Järve JK Järve naiste duubel võistkonnad
19.00-21.00 – Tartu JK Tammeka – FC Elva II IV liiga meeskonnad

Kõik kohtumised kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.


* Tamme staadioni kunstmuruväljak


Reedest pühapäevani toimub ka Tamme kunstmuruväljakul Hillar Otto memoriaalturniir jalgpallis. Sel nädalavahetusel võtavad mõõtu 2003, 2005 ja 2007 sünniaastatega poisid.
Reedene võistluspäev toimub 8-21, laupäevane pikk turniiripäev kestab 8-21 ning pühapäeval on pall mängus 8-14.
Korraldaja: Tartu FC Santos

Pühapäeval, 10. aprillil peetakse Tamme kunstmuruväljakul ka järgmiseid kohtumisi:

14.15-16.00 – Tartu FC Helios – Tõrva JK U-17 võistkonnad
16.30-18.30 – Tartu JK Welco II – FC Tarvastu III liiga meeskonnad
19.00-21.00 Tartu FC Helios – FC Helios Võru IV liiga mehed

Kõik kohtmised Tamme kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

* Turu tn 8 spordihoone

Reedest pühapäevani toimub Turu tn 8 spordihoone I saalis Eesti meistrivõistlused võrkpallis U-18 tüdrukutele.
Reedel mängitakse 10-21, laupäeval 10-19 ning pühapäeval 10-14.30
Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: SK Duo

Laupäeval, 9. aprillil peetakse Turu tn 8 spordihoone IV saalis kell 11.30-18.30 Eesti meistrivõistlusi korvpallis U-16 tüdrukutele. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev

Pühapäeval, 10. aprillil toimub Turu tn 8 spordihoone IV saalis Tartu Karikasari lauatennises V etapp. Võistlused toimuvad 10-17. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev

A Le Coq spordimaja logo

Ihaste tee 7,
51011 Tartu
Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

 
Vanemadministraator Eve Nava
Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 21.10.17
    17:00-19:00
    Tartu Akadeemilise Meeskoori vs TTÜ Akadeemilise Meeskoor (korvpall)
  • 27.10.17
    19:00-03:00
    POP-UP Night "Sügisõhtu Legendid Tartus "
  • 04.11.17
    10:00-21:00
    MyFitness Weekend 2017

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 21.10.17
    10:00-16:00
    Akadeemiliste organisatsioonide jalgpalliturniir (kunstmuruväljak)
  • 21.10.17
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus (PL), peaareen
  • 24.10.17
    17:00-18:30
    FC Helios - Eesti U15 II (U17 eliitliiga), kunstmuruväljak

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator
Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 21.10.17
    12:00-17:30
    Kungla korvpalliturniir ( IV saal)
  • 22.10.17
    15:30-17:00
    Tartu Kalevi EMV U-18 Tüdrukud korvpallis( IV saal)
  • 28.10.17
    10:00-20:00
    Diiva Cup 2017 ( I ja IV saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad

E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 25.11.17
    09:00-20:00
    Eesti KV ja Tartu linna MV batuudihüpetses
  • 26.11.17
    09:00-20:00
    Eesti KV ja Tartu linna MV batuudihüpetses

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

Lahtiolekuajad
E -N 15.30- 21.30
R      15.30-19.00
L-P   suletud

Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 6 51013 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 16.00-22.00 L-P 12.00-20.00*

* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 19.10.17
    19:00-21:00
    Tartu FC Santos - Tallinna FC Flora U-21 (Esiliiga A)
  • 22.10.17
    11:00-12:30
    1/2 Tartu FC Santos – FC Otepää (U12)
  • 22.10.17
    15:00-17:00
    Tartu FC Santos II - Tallinna JK Piraaja (II liiga)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410


Lahtiolekuajad

E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator
Eve Leppik
Telefon: 5745 0588

Info SA TARTU SPORT

Ihaste tee 7, Tartu
Tel: 7448 401
info@tartusport.ee