Nädalalõpp Tartu linna spordihoonetes ja staadionidel (20.-22.04)


* A.LE COQ SPORT SPORDIMAJA

Laupäeval, 21. aprillil toimub A.Le Coq Sport spordimaja judosaalides Lasteaedade vaheline judoturniir. Võistlused kestavad kell 11-14. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: SK Do


* TURU TN 8 SPORDIHOONE

Reedest pühapäevani ehk 20-22.04 toimub Turu tn 8 spordihoone I saalis U-18 tütarlaste meistrivõistluste finaalturniir võrkpallis. Reedel kestab võistluspäev kell 11-21, laupäeval kell 10-21 ning pühapäeval kell 10-18. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: SK Duo

Reedel ja laupäeval ehk 20-21.aprillil toimub samas III saalis U-18 tütarlaste meistrivõistluste finaalturniir korvpallis. Reedel kestavad kohtumised kell 12-18 ning laupäeval kell 10-16. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Tartu spordiselts Kalev

Reedest pühapäevani ehk 20-22.aprillini toimuvad Turu tn IV saalis Balti kuulmispuudega koolinoorte mängud korvpallis. Reedel kestab võistluspäev kell 15.30-18, laupäeval kell 10-14 ning pühapäeval kell 9.30-12. Pealtvaatajatele tasuta.
Korraldaja: Eesti Kurtide Spordiliit


* TAMME STAADIONI KUNSTMURUVÄLJAK

Laupäeval, 21.aprillil toimuvad kohtumised kunstmuruväljakul järgmistel aegadel:
kell 11.00 Tartu FC Helios – FCI Tallinn U-14 vanuseklass
kell 13.00 Tartu FC Helios II – Tartu JK Tammeka IV IV liiga meeskonnad
kell 15.00 Tartu FC Helios – Tallinna FC Levadia
kell 18.00 Tartu FC Helios – FC Sillamäe Kalev U-17 võistkonnad

Pühapäeval, 22.aprillil kohtuvad kell 17 algavas mängus Tartu FC Helios – FC Jõgeva Wolves III liiga meeskonnad

Kohtumised Tamme staadioni kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

* ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK

Reedel, 20.aprillil kohtuvad kell 17 algavas mängus Tartu FC Santos – Harju JK U-15 võistkonnad

Laupäeval, 21.aprillil peavad omavahelise lahingu kell 10 algavas kohtumises Merkuur-Juunior – Tartu FC Helios 2007 sünniaastaga poisid ning kell 13 võtavad mõõtu Tartu JK Welco – Rakvere JK Tarvas esiliiga võistkonnad

Pühapäeval, 22.aprillil toimuvad kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul järgmistel aegadel:
kell 10.00 Tartu FC Santos – Kiviõli FC 2006 sünniaastaga noormehed
kell 13.00 Tartu FC Santos – Nõmme Kalju FC esiliiga võistkonnad
kell 15.00 Tartu FC Santos I – Tartu FC Santos 2007 sünniaastaga poisid
kell 17.00 EMÜ SK – Võru Helios 2 võistkonnad

Kõik kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

s_alecoqsportspordimajalogo.jpg

Ihaste tee 7, 

51011 Tartu


Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00


Vanemadministraator Eve Nava 

Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 21.04.19
    08:00-20:00
    Eesti MV ilu- ja rühmvõimlemises
  • 27.04.19
    10:00-21:00
    Kevadturniir batuudihüpetes (I pallisaal )
  • 28.04.19
    10:00-21:00
    Kevadturniir batuudihüpetes ( I pallisaal )

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 08.05.19
    19:00-20:00
    Tartu KEVEK Staadionijooksusari 2019, I etapp, peaareen
  • 09.05.19
    10:00-13:00
    Tartu linna ja Tartumaa lasteaedade spordipäev, peaareen
  • 13.05.19
    08:30-13:00
    Tartu Tamme Gümnaasiumi spordipäev, peaareen

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 21.04.19
    11:00-17:00
    Tartu Karikasari lauatennises ( I saal)
  • 21.04.19
    11:00-17:30
    Tartu Karikasari lauatennises
  • 27.04.19
    10:00-19:00
    Indica finaalmängud ( I saal)

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad
E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 19.05.19
    11:00-20:00
    EMV batuudihüpetes

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

E -N 15.30- 21.30

R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 7 51013 Tartu

Lahtiolekuajad:

E-R 15.30-22.00
L-P 12.00-16.00*
* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator

Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 21.04.19
    12:00-13:30
    Tartu FC Helios-JK Tallinna Kalev Jüri (05) MV liigamäng
  • 21.04.19
    14:00-15:30
    1/2 Tartu FC Santos II(08)-FC Elva Valge(08) (U-12)
  • 21.04.19
    17:00-19:00
    EMÜ SK vs. Tartu JK Welco X (III liiga)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410

Lahtiolekuajad
E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator 

Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

  • 27.04.19
    10:00-17:00
    Korp!Fraternitas Estica VÕISTLUS
  • 28.04.19
    13:00-15:00
    Võistlused (Karl-Tanel Paes)
  • 28.04.19
    18:30-20:00
    FC Helios U12 - FA Kalev

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad

vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819