Nädalalõpp Tartu linna spordihoonetes ja staadionidel (18.-20.05)

* A.LE COQ SPORT SPORDIMAJA

Reedest pühapäevani ehk 18.-20.maini toimuvad A.Le Coq Sport spordimajas 34. SELLi mängud 2018. Rahvusvahelised üliõpilaste spordimängud toovad sportlasi omavahel mõõtu võtma 9st eri riigist.
A. Le Coq Sport spordimajas toimuvad sulgpalli, saalihoki ja judovõistlused.
I pallisaalis toimuvad sulgpalliturniirid reedel kell 10-19, laupäeval kell 10-15.
II ja III pallisaalis peetakse samal ajal saalihoki kohtumisi. Võistlused kestavad reedel kell 10-16, laupäeval kell 10-16 ning pühapäeval kell 11-14.
Judosaalides toimuvad judovõistlused reedel kell 18-19 ning laupäeval kell 10-13.

Pealtvaatajatele ja kaasaelajatele tasuta.

Laupäeval, 19. mail toimub A.Le Coq Sport spordimaja kõrval asuval muruplatsil kõikide koerte heategevuslik koertenäitus Tartu Match Show 2018. 

Näituse algus kell 12 ning orienteeruv lõpp kell 16.
Oma koera saab näitusele registreerida ka kohapeal (osavõtutasu 8 eur kõikidele klassidele.
Kohtunikud on Merle Rohtmets ja Maria Kristiina Prass.
Kogu näituse tulu annetatakse Tartu koduta loomade varjupaigale.
Rohkem infot: mtyhappydog.weebly.com


* TURU TN 8 SPORDIHOONE

Reedel ja laupäeval ehk 18.-19.mail toimuvad Turu tn 8 spordihoone I saalis samuti 34. Selli mängud. Turu tn 8 spordihoones võetakse mõõtu lauatennises.
Võistlused toimuvad nii reedel kui laupäeval kell 10-18.
Pealtvaatajatele tasuta.


* TAMME STAADIONI PEAAREEN


Reedel ja laupäeval ehk 18.-19.mail peetakse Tamme staadioni peaareenil Selli mängude kergejõustikuvõistlust. Reedel võetakse mõõtu kell 11-14 ja laupäeval kell 10-15.
Pealtvaatajatele tasuta.

* TAMME STAADIONI KUNSTMURUVÄLJAK

Reedest pühapäevani ehk 18.-20.maini peetakse Tamme staadioni kunstmuruväljakul Selli mängude jalgpalliturniiri. Reedel toimuvad jalgpallilahingud kell 10-14, laupäeval kell 10-14 ning pühapäeval kell 10-14. Pealtvaatajatele tasuta.


Laupäeval, 19.mail toimuvad kohtumised kunstmuruväljakul järgmistel aegadel:
kell 16.00 Tartu FC Helios – Tallinna FC Flora III - U-14 võistkonnad
kell 18.00 Tartu FC Helios II – Põhja-Sakala II IV liiga meeskonnad


Pühapäeval, 20.mail kell 17 kohtuvad kunstmuruväljakul Tartu FC Helios – Põhja-Sakala III liiga võistkonnad.

Kohtumised Tamme staadioni kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

* ANNELINNA KUNSTMURUVÄLJAK


Reedel, 18.mail kell 17 võtavad Annelinna kunstmuruväljakul omavahel mõõtu Tartu FC Ararat – Tallinna FC Levadia 2005 sünniaastaga poisid.

Pühapäeval, 20.mail toimuvad kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul järgmistel aegadel:

kell 10.00 Tartu FC Santos – Rakvere JK Tarvas U-13 noormehed
kell 10.00 Tartu FC Santos I – Nõmme FC United U-11 võistkonnad
kell 14.30 Tartu FC Santos – SK Tääksi noorte rahvaliiga võistkonnad
kell 17.00 Tartu JK Welco II – Tallinna JK Piraaja II liiga meeskonnad


Kõik kohtumised Annelinna kunstmuruväljakul on pealtvaatajatele tasuta.

A Le Coq spordimaja logo

Ihaste tee 7,
51011 Tartu

Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

 
Vanemadministraator Eve Nava
Tel: 744 8400


A.Le Coq Sport spordimaja kohvik
Tel. 741 2707

E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 26.05.18
    11:00-16:00
    Eesti MV Brasiila Jiu Jitsus
  • 02.06.18
    10:00-21:00
    Tartu maakonna MV sulgpallis (I ja II pallisaal )
  • 03.06.18
    17:00-18:30
    VK Janika kevadpidu (I-III pallisaal)

Tamme staadion logo
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Peaadministraator
Sigrit Susi

Tel: 744 8409; 516 4912

Tamme kohvik (olmehoones)
Avatud tellimisel
Tel. 5398 8077

  • 22.05.18
    14:00-18:00
    Tartu linna MV kergejõustikus (U14 kuni U20 ) - Teivashüpe, peaareen
  • 22.05.18
    16:00-18:00
    Tartu linna MV kergejõustikus (U14 kuni U20 ) - Vasaraheide, harjutusväljak
  • 22.05.18
    19:00-20:30
    Tartu FC Helios - FC Elva (U17 eliitliiga), kunstmuruväljak

Turu spordihoone logo

Turu tn 8 
51014 Tartu

Lahtiolekuajad
E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

  • 09.06.18
    10:00-14:00
    Tartu linna MV ja 40. Tartu veteranide turniir (II ja IV saal)
  • 20.06.18
    10:00-18:00
    Eesti India sõpruse ühing
  • 21.06.18
    10:00-18:00
    Eesti India sõpruse ühing

Visa hall logo

Ravila 80 
50408 Tartu

Lahtiolekuajad

E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

Vanemadministraator
Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

Tarbuse spordihall logo

Ringtee 19
Tartu 50105

Lahtiolekuajad
E -N 15.30- 21.30
R      15.30-19.00
L-P   suletud


Administraator

Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Annelinna kunstmuruväljak logo

Annemõisa 6 51013 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R 15.30-22.00 L-P 12.00-20.00*


* treeningute ja võistluste
   läbiviimiseks avatud vastavalt
   treening-ja võistlusgraafikule
Vanemadministraator
Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

  • 24.05.18
    20:30-22:30
    Tartu FC Santos-Maardu Linnameeskond(Esiliiga)
  • 25.05.18
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos I(04)-Pärnu JK Vaprus(04) U-15 Esiliiga
  • 26.05.18
    13:00-15:00
    Tartu FC Santos II-Maardu Linnameeskond II (II liiga)

s_martreinikustaadionilog.gif

Riia 25 Tartu 50410


Lahtiolekuajad

E-R 16.00-22.00 L-P SULETUD*

* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

Vanemadministraator
Eve Leppik
Telefon: 5745 0588
E-mail: reiniku@tartusport.ee

  • 09.06.18
    09:00-21:00
    Tartu Tammeka Cup
  • 10.06.18
    08:00-15:00
    Tartu Tammeka Cup

s_ilmatsalulogotaustata.gif

Raba tee 2
Ilmatsalu alevik
Tartu linn
Tartu maakond

Lahtiolekuajad
vastavalt treening-ja 
kasutusgraafikule

E-mail:


Telefon:  +3727 499 393

+372 5692 1819